Naruto New Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odlehlé cvičiště

+2
Raiki Hatake
Neromi Senju
6 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Odlehlé cvičiště Empty Odlehlé cvičiště

Příspěvek pro Neromi Senju Sun May 28, 2017 10:15 pm

Odlehlé cvičiště


Toto odlehlé, avšak dobře udržované cvičiště je určené pro trénink jednotlivců, kteří preferují klid a ticho. Kvůli malé návštěvnosti se zde i dobře odpočívá po náročném dni.

Odlehlé cvičiště Third_10

Neromi Senju
Neromi Senju
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé cvičiště Empty Re: Odlehlé cvičiště

Příspěvek pro Raiki Hatake Thu Jun 01, 2017 6:27 pm

Ruce v kapsách, bílé vlasy do větru, to je on, Raiki Hatake, čili já. Nedávno ke mě došel jistý chlapec, který moc stál o to, abych se ho ujal jako sensei. Sice to bylo trochu proti předpisům, ale po hodinách doléhání jsem s tím souhlasil a řekl, že místo setkání bude tady, cvičiště 7.
Když jsem však dojdu, nikdo tu není. "No, zatím to vypadá tak, že ho nebudu mít moc v lásce." Povzdechnu si v duchu, byť jsem to myslel ironicky. Byl mladý, mladá krev se ráda nechává unést maličkostmi, a proto chodí pozdě. "Tak, jakou asi bude mít výmluvu. Zácpa? Úmrtí v rodině? Cholera?"
Ještě jednou se pro jistotu porozhlédnu, jestli něco nezkouší, ale nakonec dojdu k závěru, že tu nikdo není. Dojdu tedy pod nejbližší strom, natáhnu si nohy, jednu ruku hodím za hlavu a v té druhé držím knihu s názvem: "Ryba, tisíckrát jinak"
Raiki Hatake
Raiki Hatake
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 27. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé cvičiště Empty Re: Odlehlé cvičiště

Příspěvek pro Yashimo Kasaki Thu Jun 01, 2017 7:53 pm

Tento nezáživný deň ma priviedol až na ihrisko. Je to jeden z tých neproduktívnych dní, keď máte pocit, že čokoľvek, čo robíte, je zle.
Celý deň som len doma trénoval, chcel som totiž zapôsobiť na toho, kto ma tu očakával. Jediné, čo som dosiahol, je MEŠKANIE hneď na prvé stretnutie s ním!! Sám nenávidím opozdilcov a toto sa mi stane... Nevídané!!
Konečne som dorazil. Sensei sedí pod stromom a čosi číta. Prepána, on je neskutočne cool.. Hlavne kľud Yao.. Zapôsobíš...
" D-d-dobrý deň, Raiki-sensei.. Ospravedlňte moje meškanie, bolo to nanajvýš nezopdovedné a detinské. Nikdy viac sa to nezopakuje!" dopoviem, stojím takmer v pozore od pokory. Červenám sa a cítiť zo mňa zahanbenie.
Čo mám ďalej robiť? To neviem, našťastie ale viem, čo zhruba nemám robiť, a to veľa rozprávať. Nechcem aby ma sensei mal za kecala alebo sprostého tlčhubu, ale za svedomitého a pozorného načúvajúceho človeka, ktorý sa jednoducho nebude chovať ako sprosté decko! To som si ale zavaril..
Výhovorky neprichádzajú ani trochu do úvahy.. Som pripravený niesť zodpovednosť za svoje činy.
" T-t-trénoval som, aby som bol silnejším.. Pri tréningu čas rýchlo uteká, že?" Znažím sa naznačiť smiech, znie to skôr ako vzlyk.
Bojím sa, čo príde ďalej. Boh ma chráň!
Yashimo Kasaki
Yashimo Kasaki
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 29. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé cvičiště Empty Re: Odlehlé cvičiště

Příspěvek pro Raiki Hatake Thu Jun 01, 2017 8:29 pm

"Huh?" Vyleze ze mě, abych pravdu řekl, jak ten čas utíkal, trochu jsem se začetl do receptu o Sushi, takže jsem ani nevnímal, že ten, kdo si sem přišel zacvičit, je zároveň i ten, na koho tu čekám já. Knížku posunu tak, že mi byly vidět pouze oči a vlasy.
"No vida, došel." Prolítne mi hlavou, následně rychle zaklapnu knihu, kterou položím do trávy, usadím se do tureckého sedu, a s kamennou tváří sleduji, co to z něj začne vypadávat. Snažil jsem se tvářit krutě? Ne, spíš zatím neřekl nic, co by mě uchvátilo, mám na mysli tu výmluvu. "Uhh, čekal jsem něco originálnějšího..." Povzdychnu si, prohrábnu si vlasy a až nyní má tvář poleví z té chladné podoby, na tváři se mi objeví letmý úsměv. "Ohayo, Yashimo. Není třeba se omlouvat... ehm... tentokrát." Řeknu hned zkraje, ruce si položím za sebe, abych si mohl záda opřít trochu víc dozadu. "To záleží na tom, jak trénuješ." Odpovím na jeho otázku bez emočního zabarvení. "Když trénuješ na maximum svých limitů, každá vteřina ti připadá jako hodina... ale dost filozofie, nyní k věci. Než tě začnu trénovat, chci vědět jednu věc, proč chceš být Shinobim?
Raiki Hatake
Raiki Hatake
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 27. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé cvičiště Empty Re: Odlehlé cvičiště

Příspěvek pro Yashimo Kasaki Thu Jun 01, 2017 9:09 pm

Zo srdca mi spadol kameň, sensei na mňa pôsobil priateľsky a mal som pocit, že obaja sme zhruba podobnej povahy. Vrátil som sa do svojej kože, už som sa nečervenal a dal som sa do klasickej pozície, ktorá mohla pôsobiť až príliš frivolne, bola ale pre mňa najkomfortnejšia.
"Arigato, sensei.." poďakujem už obyčajným hlasom za jeho ústretovosť.
"Môže to znieť divne, ale v skutočnosti preferujem tvrdý tréning, bolesť je len pocit- tak ma učil otec. Myslím len na svoje ciele." Plynule sa mi podarilo prejsť na odpoveď k seneiovej poslednej otázke.
"Možno to bude znieť ako cliché, ako tuctový sen.. Nebudem vám ale klamať.

Čo sa týka tejto témy, mám pre ňu menšie rozdelenie. Existuje "shinobi" a "správny shinobi". Shinobim môže byť hocikto, bezducho plniť misie celý život, byť v tieni s ďalšími ovcami. Potom je tu správny shinobi- ten, ktorým sa chcem stať. Správny shinobi je ten, ktorý je ochotný zájsť ďaleko, len aby dosiahol, čo chce. Je ochotný prísť o život, aby zachránil iný. Berie na chrbát bremená druhých, aby im vyčaroval úsmev na tvári a spokojnosť v duši, nehovorí o vlastnej bolesti alebo problémoch.
Ako príklad by som uviedol vášho otca, ak dovolíte, sensei. Váš otec bol sprv závislý od pravidiel, nepoznal cit. Až v kľúčových momentoch zistil, o čom tento život v skutočnosti je a objavil svoju cestu, ktorú si udržal.
Aby ste nebol zmätený, niesom zas nejaký recivilista, či delikvent. Tiež sa riadim pravidlami, a to prísne. Ak ich ale budem musieť pre niekoho prekročiť, podstúpim to.
Čaká ma ešte dlhá cesta, ale viem, že na jej konci budem stáť ako správny shinobi.."
dopoviem a zvesím hlavu. Potom ale okrajem usmejem sa a poškrabem sa po nej.
Prednedávnom som si vravel, že nechcem veľa rozprávať, toto ale bolo niečo, čo som mu musel povedať.
Yashimo Kasaki
Yashimo Kasaki
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 29. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé cvičiště Empty Re: Odlehlé cvičiště

Příspěvek pro Raiki Hatake Thu Jun 01, 2017 9:26 pm

"Ah, to bude těžké..." Povzdechl jsem si opět, protože v tomto mi hrozně připomínal Naruta, huba mu jela o sto šest. Stačila by mi prostá odpověď bez vysvětlivek, kór mluvení o mém otci, na to jsem byl zvlášť háklivý. Neodvážil jsem se zeptat na to, jak je možné, že toho ví tolik o mém otci. Bylo to z jediného důvodu, bál jsem se, že přitom zahrne i počátek světa, vymření dinosaurů, a až nakonec se dostane k tomu, že se třeba jeho otec znal s mým, vždyť by to bylo klidně možné.
"Měl ses spíše věnovat politice." Řeknu nakonec, hned poté se zvednu, očistím si ruce o kalhoty a opráším zadnici od spadeného listí. "Nevím, kdo je a není správný Shinobi, to mi ani nepřísluší." Začnu z ničeho nic, zatímco se stále oprašuji. "Každopádně by ses měl naučit dohromady tři základní pravidla, díky kterým jsem přežil tak dlouho." Až jsem se doprášil, podíval jsem se na něj z přímá, položil mu ruku na pravé rameno a chvíli si udělal čas. Vítr ze severu příjemně vál, což se v tomto teplém letním počasí hodilo. "Pravidlo číslo jedna, než něco uděláš, promysli si to." Pevněji stisknu jeho rameno, takže může cítit, že to už trochu bolí. "Pravidlo číslo dva, když je protivník silnější, uteč, protože mrtvý nikoho nezachráníš." Před posledním pravidlem se usměji úplně stejně, jako se otec usmíval na mě. "A třetí a nejdůležitější pravidlo. Když je pravidlo číslo dva v rozporu s tím, co chceš za každou cenu uchránit, vyškrtni ho z pravidel. Pochopil si?"
Raiki Hatake
Raiki Hatake
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 27. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé cvičiště Empty Re: Odlehlé cvičiště

Příspěvek pro Yashimo Kasaki Thu Jun 01, 2017 9:40 pm

Sensei bol mojím prehovorom zrejme znudený, bolo ale dôležité aby som mu to zdelil. Na jeho poznámke som sa len pousmial, už takéto slohy odomňa nemusí očakávať, som len rád, keď sú veci uvedené na pravú mieru.
Viem, že porozumel mojej teórii o správnom shinobim, len si to tak celkom neuvedomil.. No nehajme to už tak.
Potom sensei začal rozprávať o pravidlách a pozorne som sa započúval.
Je to tak! Sensei ma chápe! Tretie pravidlo to jasne indiku... Ahh, zas som sa nehal uniesť.. Tvár si nedokážem zachovať neutrálnu, je z nej vidieť nadšenie a záujem.
"Chápem" poviem dospelým tónom, viac sa nenehávam strhnúť.
Pravidlá som si zapísal za uši, nezabudnem na ne. Čakal som, či sensei niečo dodá, vnútri stále napätý.
Yashimo Kasaki
Yashimo Kasaki
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 29. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé cvičiště Empty Re: Odlehlé cvičiště

Příspěvek pro Raiki Hatake Fri Jun 02, 2017 12:50 am

"Výborně!" Zajásám radostně, pustím jeho sevřené rameno a projdu kolem něj, dívajíc se z rukama v bok na celé cvičiště. "Měl si pravdu, je dobré se zastavit a užívat okamžiku." Projede mi hlavou vzpomínka, jedna z mnoha, kdy mi můj otec vyčítal, že právě těchto momentů si neumím tak užívat. Vůně stromů, v keři se pohybující králík, teplo, které dopadá na moji holou kůži. Jakoby se z mých očí na krátkou chvíli stal fotoaparát, který je schopen všechny vjemy uložit. "Prostě nádhera."
"Jenže mi tu dnes nejsme pro legraci, Yashimo." Řeknu zcela vážně, zaostřujíc svůj zrak někam do dálky. "Tohle místo jsem vybral schválně, abys měl dost prostoru na to mi ukázat, co vlastně umíš. A abychom se podívali na to, v čem zrovna dobrý nejsi." Otočím hlavu k němu a rukou ho pobídnu, aby šel blíž ke mě, následně se však otočím zpátky, ruce svěsím podél těla. "Jistě, mohl bys mi to říct, ale já to raději budu vidět na vlastní oči." Následně mé ladně povolené ruce pomalým posunem přisunu k hrudníku, kde mé prsty vytvoří jakýsi kříž. "Kage Bunshin no Jutsu." Vyjde z mých úst zcela klidně. Za mými slovy následuje výbuch doprovázen kouřem, vedle mě stojí můj klon, který vyrazí s rukama v kapsách dále od nás dvou. Jakmile je v dostatečné vzdálenosti, otočí se zpátky směrem k nám, dívá se však zostra přímo na tebe, jakoby si tě pohledem poměřoval. "Nevím, jak moc si studoval zakázaný svitek.." Řeknu ironicky, protože to byl jistě ten typ rozumbradů, co všechny tyto techniky znají už ve svých mladých letech. "Ale je to klonovací technika, která vytvoří moji kopii s fyzickým tělem, je však podstatně slabší než já. Tvým úkolem je, abys vynaložil veškeré úsilí na to, aby si ho zničil." Pohlédnu na něj a přátelsky ho poplácám po zádech. "Do toho!"
Raiki Hatake
Raiki Hatake
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 27. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé cvičiště Empty Re: Odlehlé cvičiště

Příspěvek pro Yashimo Kasaki Fri Jun 02, 2017 1:02 pm

Keď sensei mierne zvážnel, hneď mi došlo, čo bude nasledovať.
Pustil moje rameno a ja som sa natiahol, vystrel si chrbát a popukal prsty na rukách. Načiahol som si hlavu z oboch strán a prudko naklonil, čo tiež spôsobilo prasknutie.
Rýchlo som pochopil jeho metodiku a páčila sa mi. Reči sú pre deti, skutky pre mužov.
Pravdou je, že zakázaný zvitok som ešte neštudoval.. Je to predsa proti pravidlám..
Ako náhle ale vytvoril klon, upadol som so údivu. Chcem sa ju naučiť!!! Ak ma ju naučí sensei, nebude to proti pravidlám..
"Dajme si stávku, sensei. Ak váš klon porazím, hneď ma začnete učiť túto techniku. Platí?" opýtal som s nadšením v hlase.
Už ale žiadne ďalšie reči! Ide sa bojovať. Postavil som sa do bojového stansu, zložil ruky a pripravoval sa na aktiváciu techniky "Zo No Ashi". Bude tu kolotoč..
Yashimo Kasaki
Yashimo Kasaki
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 29. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé cvičiště Empty Re: Odlehlé cvičiště

Příspěvek pro Raiki Hatake Fri Jun 02, 2017 5:35 pm

"Ne, já rozhodnu, kdy se ji naučíš... Ale pokud ho neporazíš, můžeš si být jist, že na kloub téhle technice rozhodně nepřijdeš." Odpovím stručně, nikterak přátelsky, nicméně dále se k ničemu nevyjadřuji a poklidně sleduji souboj těch dvou.
Můj klon stál na místě, s rukama stále v kapsách. Něco na něm však bylo trochu jinak, místo, na které se díval. Nedíval se totiž vůbec na tebe, snad jen periferně. Ve skutečnosti se místo pohledu pohybovalo někde tři metry před ním, proč, to si zatím neměl vědět. "Tak na co čekáš, Yashimo?" Řekl klon, koutky se mu letmě zvedly, jakoby náznak úsměvu.
Raiki Hatake
Raiki Hatake
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 27. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé cvičiště Empty Re: Odlehlé cvičiště

Příspěvek pro Renji Namikaze Fri Jun 02, 2017 6:08 pm

Po velice dlouhém a vcelku promarněném dni, jsem se rozhodl, že se trochu projdu. A tak jsem šel. Neměl jsem pojem o čase ani o tom kam přesně jdu. Vyšel jsem ven z vesnice a  šel přímo za nosem. Přemýšlel jsem co tak asi všichni dělají, ,,asi mají nějaké důležité mise" pomyslel jsem si. Po chvíli chůze jsem se rozhlédl a uvědomil jsem si že jsem nedaleko cvičiště. ,,Tam bude klid, chvíli si tam odpočinu. když jsem se přiblížil ještě o kousek, všiml jsem si tří postav. Jedna osoba byla mladší a ty dvě naprosto totožné. Došlo mi že to bude klon. ,,Nejspíš tu trénují,
to bych se mohl na chvíli podívat"
. Proto jsem si sedl, tak abych na ně viděl a zároveň je nerušil. Jen jsem seděl a pozoroval co se bude dít.
Renji Namikaze
Renji Namikaze
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 30. 05. 17
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé cvičiště Empty Re: Odlehlé cvičiště

Příspěvek pro Yuzuru Yin Sat Jun 03, 2017 12:50 pm

Přicházím ke cvičišti, když si najednou všimnu jednu osobu sedící kousek od něj. Rozhodl jsem se ji jít pozdravit. Nenapadlo mě nic chytrého, co bych mohl říct a tak jsem jen přišel blíž a řekl: "Ahoj, já jsem Yuzuru a ty?"
Yuzuru Yin
Yuzuru Yin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 02. 06. 17
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé cvičiště Empty Re: Odlehlé cvičiště

Příspěvek pro Renji Namikaze Sat Jun 03, 2017 12:54 pm

Již nějakou dobu jsem věděl o přítomnosti dalšího ninji, proto mě nepřekvapilo, když se objevil poblíž.Otočil jsem se směrem k němu a s úsměvem na tváři jsem mu zamával a řekl : ,,Ahoj, jsem renji Namikaze. Podívej, támhleti dva nejspíše trénují. Mohla by být zábava je chvíli sledovat, když už nemám co jiného dělat".
Renji Namikaze
Renji Namikaze
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 30. 05. 17
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé cvičiště Empty Re: Odlehlé cvičiště

Příspěvek pro Yuzuru Yin Sat Jun 03, 2017 12:56 pm

"To zní dobře, alespoň mohu vidět, jak jsou na tom dnešní mladí a také se seznámit s někým novým.", odvětil jsem s úsměvem na tváři a přisedl si k němu.
Yuzuru Yin
Yuzuru Yin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 02. 06. 17
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé cvičiště Empty Re: Odlehlé cvičiště

Příspěvek pro Renji Namikaze Sat Jun 03, 2017 12:58 pm

,,A ty jsi sem přišel trénovat, nebo jsi se spíše potuloval jako já a pouze tě to tu zaujalo?" zeptal jsem se stále s úsměvem na tváři a rozhlížejíc se okolo sebe.
Renji Namikaze
Renji Namikaze
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 30. 05. 17
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé cvičiště Empty Re: Odlehlé cvičiště

Příspěvek pro Yuzuru Yin Sat Jun 03, 2017 1:00 pm

"Přišel jsem se trochu protáhnout, takže ano, přišel jsem sem spíše kvůli trénování. Jestli by ti to nevadilo, mohl bych si s tebou dát takový menší "přátelák"?", odpověděl jsem.
Yuzuru Yin
Yuzuru Yin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 02. 06. 17
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé cvičiště Empty Re: Odlehlé cvičiště

Příspěvek pro Renji Namikaze Sat Jun 03, 2017 1:05 pm

,,Něco mě napadlo, když porazíš můj stínový klon, který nebude používat nic než holé ruce, tak si s tebou rád zatrénuji. Souhlasíš?". Nejspíš jsem se tímhle inspiroval díky klonu opodál, ale to je jedno. Chtěl bych vidět jak je silný, když se známe chvilku a už by chtěl trénovat. ,, Nejspíš to bude stát za to" pomyslel jsem si v duchu.
Renji Namikaze
Renji Namikaze
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 30. 05. 17
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé cvičiště Empty Re: Odlehlé cvičiště

Příspěvek pro Yuzuru Yin Sat Jun 03, 2017 1:08 pm

"To zní dobře!", řekl jsem. Ale v hlavě mi běhaly myšlenky, jestli to proti Stínovému klonu nebude přišli jednoduché, ale rozhodl jsem se ho nepodceňovat...vypadá být silný.
Yuzuru Yin
Yuzuru Yin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 02. 06. 17
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé cvičiště Empty Re: Odlehlé cvičiště

Příspěvek pro Renji Namikaze Sat Jun 03, 2017 1:20 pm

Pomalu jsem se postavil a klidným hlasem jsem spolu s pečetí řek ,,Kage Bunshin no Jutsu". V tu chvíli se objevil můj stínový klon a díval se s úsměvem k Yuzurovi. Klon se připravil do bojového postoje a čekal. ,,Tak můžeš začít Yuzuru, jen mu prosím moc nenamlať, přeci jen je to klon". Řekl jsem a usmál se. Potom už jsem se soustředil na to, abych viděl nějaké Yuzurovi bojové schopnosti, protože jsem byl velice zvědavý, co se v něm skrývá.
Renji Namikaze
Renji Namikaze
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 30. 05. 17
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé cvičiště Empty Re: Odlehlé cvičiště

Příspěvek pro Yuzuru Yin Sat Jun 03, 2017 1:24 pm

Pousmál jsem se. Vytáhl svou katanu a aktivoval Yiangan. Druhou rukou jsem sáhl do své brašny a vytáhl kunai, hodil ho na klona a hned po jeho vržení jsem na klona rozběhl a a chtěl ho zasáhnout svou katanou.
Yuzuru Yin
Yuzuru Yin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 02. 06. 17
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé cvičiště Empty Re: Odlehlé cvičiště

Příspěvek pro Renji Namikaze Sat Jun 03, 2017 1:31 pm

,,Co se to stalo s jeho očima?!". Divil jsem se, protože takovou oční techniku jsem ještě neviděl. ,, Opravdu jsem čím dál víc zvědavý co v sobě máš.", řekl jsem. Ani jsem si neuvědomoval proč, možná kvůli jeho zvláštní technice, možná kvůli jeho nebojácnosti, ale tenhle chlapec se mi začínal líbit. Již jsem se plně soustředil na klon. Uhnout letícímu kunaii nebyl problém, když jsem si všiml že hned za ním na mě běží majitel kunaie, prostě klon vyskočil, jak vysoko to šlo. Když jsem se dostával na zem ještě jsem do Yuzara provokativně strčil a odskočil si o něco dál.
Renji Namikaze
Renji Namikaze
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 30. 05. 17
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé cvičiště Empty Re: Odlehlé cvičiště

Příspěvek pro Yuzuru Yin Sat Jun 03, 2017 1:37 pm

Když jeho klon dopadl a odskočil si ode mě, tak jsem se hned otočil a než dopadl použil na něj svou techniku. "Katon: Gokakyu no jutsu!", řekl jsem a hned po dořčeňí jsem na to na něj použil. Pro jistotu jsem za ohnivou koulí poslal i pár kunaiů a v jejím stínu jsem se bežel schovat.
Yuzuru Yin
Yuzuru Yin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 02. 06. 17
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé cvičiště Empty Re: Odlehlé cvičiště

Příspěvek pro Renji Namikaze Sat Jun 03, 2017 1:42 pm

,,Velice pěkné, ale i když je to klon, ale doufám že jsem se nenechal unést a dokážeš víc než jen základní ohnivou techniku." Musel jsem si prostě rýpnout, takový už jsem. Poušklýbl jsem se a dál sledoval. klon se útoku vyhnul odskočením od země, jelikož jsem měl chvíli čas než se ke mně jutsu dostalo. Klon se ukázal s rozběhl se směrem k Yuzurovi. Když už byl dost blízko, nečekaně se sklouzl a pokusil se ho kopnout ze zdola takovou silou, aby byl nepřítel vymrštěn do vzduchu.
Renji Namikaze
Renji Namikaze
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 30. 05. 17
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé cvičiště Empty Re: Odlehlé cvičiště

Příspěvek pro Yuzuru Yin Sat Jun 03, 2017 1:47 pm

Jakmile jsem viděl, že se sklouzl a chtěl mě odkopnout, okamžitě jsem zareagoval tím, že jsem ho chtěl zabodnout katanou. Použil jsem i děsivý pohled. Pro případ, že by to nevyšlo jsem znovu sáhl pro kunaie, které bych po něm vrhl.
Yuzuru Yin
Yuzuru Yin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 02. 06. 17
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé cvičiště Empty Re: Odlehlé cvičiště

Příspěvek pro Renji Namikaze Sat Jun 03, 2017 1:52 pm

Klonovi bylo jasné, že by nestihl vykopnout nepřítele, zvlášť když viděl tu vražedně vyhlížející katanu. A proto si svůj plán rozmyslel a pouze jel ve svém smyku dál. Tím chtěl nepřítele shodit, proto i roztáhl ruku a pokusil se Yuzura chytit za nohu a stáhnout. ,,Přemýšlí, to se mi líbí, ale takovýmhle tempem mu za chvíli dojdou kunaie", pomyslel jsem si a znovu jsem se usmál a na sledovaní souboje jsem se posadil.
Renji Namikaze
Renji Namikaze
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 30. 05. 17
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé cvičiště Empty Re: Odlehlé cvičiště

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru