Naruto New Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kameko vs Renji

2 posters

Goto down

Kameko vs Renji Empty Kameko vs Renji

Příspěvek pro Kameko Hyūga Fri Jun 02, 2017 11:13 pm

Kameko vs Renji 832826_1334151900939_477_355
Všetko podstatné vidíme na obrázku xD.
Kameko Hyūga
Kameko Hyūga
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 28. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Kameko vs Renji Empty Re: Kameko vs Renji

Příspěvek pro Renji Namikaze Fri Jun 02, 2017 11:18 pm

Jdu se projít po vcelku nudném dni. Přemýšlím kam bych se tak mohl jít, kde bych si odpočinul od veškerého stresu. Po chvíli mi to dojde a rovnou se vydám tím směrem. Když už se k místu pomalu blížím a již vidím dvě všem známé sochy, všimnu si také osoby. ,,Kdo to asi je?" řeknu si pro sebe a pomalu se začínám přibližovat. Když už jsem na doslech, zavolám ,,zdravím, kdo jsi?". Jsem vcelku ostražitý, protože osoba podivně vyhlíží a jikdy jsem jí neviděl.
Renji Namikaze
Renji Namikaze
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 30. 05. 17
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Kameko vs Renji Empty Re: Kameko vs Renji

Příspěvek pro Kameko Hyūga Fri Jun 02, 2017 11:30 pm

Dlhé mesiace som sa v Konohe neukázala. Bola som označená ako Nukeninka, mala som k tomu svoje dôvody, nestotožňovala som sa so súčastným systémom. Chcela som zmenu a tú som dosiahla po tom, čo som začala pracovať pre istú organizáciu (dajme tomu xD). Stála som na hladine pokojnej rieky a dívala sa na dvojicu sôch. Premýšľala som nad ďalšími krokmi a povinnosťami, ktoré ma čakali. Znenazdajky ma ale vyrušil nejaký človek. Obrátila som k nemu oči. Neviem, či vedel, kto som, teda, ak zvykol sledovať Bingo knihu, tak určite. Ten chalan znamenal pre mňa problém. Nikto nesmel vedieť, že tu som.
"I napriek faktu, že som opustila Konohu už dávnejšie, stále ma tak silno mrzí, keď musím odstrániť niekoho pochádzajúceho z rovnakej dediny ako ja," povzdychla som si nahlas. Chudáčisko bol len v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Nemohla som však riskovať, preto som v jednom okamihu aktivovala Byakugan a presunula sa do bojového postoja, čím som mu jasne naznačila, čo bude nasledovať.
Kameko Hyūga
Kameko Hyūga
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 28. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Kameko vs Renji Empty Re: Kameko vs Renji

Příspěvek pro Renji Namikaze Fri Jun 02, 2017 11:38 pm

,,Ta osoba je mi povědomá, kde jsem jí jen viděl?"!. Jakmile přešla do bojového postoje, připravil jsem si kunai s Hiraishinem. A v tu chvíli jsem si vzpomněl ,,Už vím kdo jsi, viděl jsem tě v knize Bingo. Omlouvám se, ale dál už tě nepustím. Dělám to pro dobro vesnice" . První kunai s Hiraishinem jsem hodil na zem a hned vzal další, který jsem hodil směrem k nepříteli.
Renji Namikaze
Renji Namikaze
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 30. 05. 17
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Kameko vs Renji Empty Re: Kameko vs Renji

Příspěvek pro Kameko Hyūga Fri Jun 02, 2017 11:50 pm

Pousmiala som sa.
"Niet sa za čo ospravedlňovať. Každý len plníme svoje povinnosti a bojujeme za vlastné presvedčenie," i napriek tomu, že som sa nachádzala na "zlej" strane, nestratila som to málo dobra, ktoré ešte vo mne prežívalo. Protivník proti mne hodil kunai, jedne len tak do zeme. Nerozumela som tomu moc, ani by ma nebolo napadlo, že proti mne stojí niekto schopný ovládať Hiraishin. Chlapca predo mnou som považovala za obyčajného Shinobi. Ba dokonca to, že v sebe skrýva démona, som nespozorovala, pretože nevyužíval jeho chakru. Kunaiu som sa vyhla a následne sa rozbehla priamo proti nemu, pripravená naňho zaútočiť s pomocou Jukenu. Mohol si byť istý, že stačil jeden jediný priamy zásah a jeho telo by inkasovalo ťažké zranenia, pretože...som s ním kombinovala svoju nadľudskú silu.
Kameko Hyūga
Kameko Hyūga
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 28. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Kameko vs Renji Empty Re: Kameko vs Renji

Příspěvek pro Renji Namikaze Fri Jun 02, 2017 11:58 pm

Něco mi říkalo, že bych si měl dávat pozor. Ačkoli jsem si nepamatoval co se o ní v Bingo knize psalo, věděl jsem, že to nebude obyčejný shinobi. Vyhla se kunaii a rozběhla se ke mně. ,,Kage Bunshin no Jutsu", rychle jsem ze sebe vychrlil. jakmile se objevili mé tři klony využil jsem hozeného kunaie a pomocí Hiraishinu jsem se přesunul za záda nepřítele. Jeden z klonů začal vytvářet rasengan a zbylé klony se rozběhli proti ženě. Jakmile byl Rasengan připraven, třetí klon se rozběhl za již běžícími klony. Takže fungovaly jako nárazová zeď pro útočnici. Já si mezitím začal v rychlosti připravovat rasenshuriken.
Renji Namikaze
Renji Namikaze
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 30. 05. 17
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Kameko vs Renji Empty Re: Kameko vs Renji

Příspěvek pro Kameko Hyūga Sat Jun 03, 2017 12:40 am

Vytvoril klony. Sám sa ohromnou rýchlosťou presunul na miesto, kde sa nachádzal kunai, ktorý po mne hodil. S pomocou Byakuganu som videla naozaj všetko. V tej chvíli mi to doplo. Bol užívateľom Hiraishinu, takže na jeho kunaie som si musela dávať pozor, rovnako ako na značky. Nesmel sa ma dotknúť. Jeho klony na mňa zaútočili, pričom jeden za nimi trocha zaostával, avšak v rukách som videla húfu rotujúcej chakry. Rasengan? Ten chlap ma prekvapuje čoraz viac. To však nebolo to najhoršie. Spozorovala som, že pravdepodobne originál v rukách formuje niečo...väčšie než je rasengan, preto som musela konať rýchlo a nedovoliť mu tú techniku dokončiť. Aby som sa klonov zbavila, roztočila som sa na mieste, vypúšťajúc chakru z celého svojho tela, tvoriac okolo seba obrovský "rotujúci štít" - nešlo o žiadnu inú techniku, než Hakkeshō Kaiten, ktorý v mojom prevedení bol taký silný, že rozvíril vodu pod mojimi nohami a vytváral menšie vlny, ktoré iste narúšali rovnováhu i samotnému originálu. Kaiten by mal byť dostatočne veľký i silný na to, aby odstránil klony, na čo som sa otočila k originálu a rozbehla sa proti nemu vo vysokej rýchlosti, naťahujúc ruku smerom k nemu.
Kameko vs Renji 33543910

"Hakke Hasangeki!" z dlane proti nemu vyletela "chakrová vlna" takej sily, že pri priamom zásahu by s ním vrazila do sochy za ním a spôsobila mu tak...nepríjemnosti v podobe zlomených či narazených kostí, dezorientáciu, bezvedomie. Preto buď sa vyhol a prestal sa na techniku sústrediť, alebo dostal priamy zásah. Čo by nemuselo byť nijako príjemné. Ostávalo mi však len dúfať, že to nestihol.
Kameko vs Renji Drtihor
Kameko Hyūga
Kameko Hyūga
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 28. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Kameko vs Renji Empty Re: Kameko vs Renji

Příspěvek pro Renji Namikaze Sat Jun 03, 2017 12:51 am

,,Tady přestává zábava, musím to začít brát vážně." Řekl jsem si po té, co se bez větších problémů zbavila všech mích klonů a ke všemu už běžela na mě, a chystala se útočit. Uvědomil jsem si z jejího výrazu, že této technice bych se měl radši vyhnout. Použil jsem Hirashin, a díky němu jsem se dostal na břeh, kde jsem předtím do země hodil kunai.,,Opravdu bych měl přitvrdit, bude silnější,
než na kolik vypadá její tvář"
. Aktivuji svůj sage mód.,,Teď se připrav na větší zábavu", zakřičel jsem. Jakmile jsem se dostal do svého sage módu, okamžitě jsem udělal pečetě a vyslovil techniku ,,Katon: Dai Endan"
Renji Namikaze
Renji Namikaze
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 30. 05. 17
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Kameko vs Renji Empty Re: Kameko vs Renji

Příspěvek pro Kameko Hyūga Sat Jun 03, 2017 1:27 am

Protivník vstúpil do Sennin módu. Pravdou je, že som si s pomocou Byakuganu všimla len nepatrnú zmenu v jeho chakra systéme, sama som však netušila, o čo konkrétne sa mohlo jednať. Nikto, kto nebol trénovaný v tomto smere, nemohol túto chakru vidieť ani cítiť, ba dokonca ani senzibili. Ani Byakugan. Zamračila som sa.
"Neviem sa dočkať," odvetila som mu trochu hlasnejšie, aby to počul. Nepoľavovala som na svojej pozornosti. Tá zvláštna zmena v jeho chakre ma znepokojovala. Akonáhle proti mne vyslal akúsi ohnivú techniku, zdvihla som pred seba dlaň.
Kameko vs Renji Oie_373110x_Wzh9r_Ip

"Hakke Kūshō," technika, ktorú som použila teraz, mala podobnú formu ako tá pred ňou. Rozdiel bol v tom, že tentoraz som si presne všímala jeho jednotlivé vitálne body a vyslala ju priamo proti nemu. Táto technika bola špecifická tým, že voľným okom bola neviditeľná, skrátka šlo o priveľmi rýchly útok obrovskej sily, ktorý mal dostatok sily na to, aby obrátil proti nemu jeho vlastnú techniku. Bola síce tvorená Senjutsu chakrou, ale to nič nemenilo na tom, že po jej vypustení ju už nemohol ovládať. To však nebolo všetko. Nechcela som ho nechať ani na minútu vydýchnuť. Dlane som zovrela do pästí a sústredila do nich chvíľu chakru, než sa konečne začala uvoľňovať na povrch a formovať do tvaru levích hláv - Jūho Sōshiken. Jedna z najsilnejších techník nášho klanu. Prudko som sa odrazila od vodnej hladiny a rozbehla sa priamo k nemu.
Kameko vs Renji Tumblr_static_eg02pcwscao0csgwgsw0sg4g8
Kameko Hyūga
Kameko Hyūga
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 28. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Kameko vs Renji Empty Re: Kameko vs Renji

Příspěvek pro Renji Namikaze Sat Jun 03, 2017 1:38 am

,,Opravdu to pro mě přestává být zábava, už do toho půjdu naplno." Okamžitě jsem aktivoval Kyūbi Chakura Mōdo. Díky němu jsem získal obrovskou výhodu v rychlosti i síle. Díky tomu by mě nikdo, kdo neovládá speciální jutsu na zvýšení rychlosti, neměl stíhat. Rozeběhl jsem se co největší rychlostí tak, abych se vyhnul jutsu, které se obrátilo proti mně. Vyvolal jsem Tailed Beast Chakra Arms a kolem mě se hned objevili dvě ruce stvořené z chakry kuubyho. když jsem probíhal kolem útočnice, použil jsem Hiraishin: Dōrai a pomocí ní jsem na ní umístil pečeť. Jednou z ruk vytvořených z chakry jsem začal vytvářet Chō Mini Bijūdama, ale držel jsem se v pohybu a s krátkým odstupem.
Renji Namikaze
Renji Namikaze
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 30. 05. 17
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Kameko vs Renji Empty Re: Kameko vs Renji

Příspěvek pro Kameko Hyūga Sat Jun 03, 2017 6:05 pm

Kameko vs Renji NSOacP9
Protivník ma neprestával prekvapovať. Aktivoval Bijuu mód. Jinchuuriki. Uvedomila som si, že som vo väčších problémoch, než som počítala. Aká bola šanca, že sa stretnem s niekým, kto bude mať svojho démona plne pod kontrolou, bude ovládať Hiraishin a nejaký divný druh chakry, ktorý nie som schopná identifikovať? Mizerná. A predsa, šťastie mi doprialo. Každopádne, po aktivácii sa jeho rýchlosť zvýšila, preto mi robilo problém ho akokoľvek zasiahnuť, pretože ja osobne som neovládala žiadne techniky, ktoré by mi aspoň jemne zvýšili rýchlosť. Bola som po kolenách v sračkách, bol zázrak, že som sa ešte držala na nohách. Takýto oponent ma už mal dávno rozdupať. Toto nikam nevedie, nemohla som ho zasiahnuť, nehovoriac o tom, že tvoril opäť akúsi mocnú techniku. V jednom momente, keď som bola blízko pri ňom, som zložila pár pečatí a priložila ruky k hladine, odkiaľ sa začali po celom priestore rozširovať znaky. Snažila som sa zabrať čo najviac, aby nemal kam ujsť.
"Hakke Banshō," vyslovila som názov techniky, ktorej účel bol jediný - spôsobiť bolesť komukoľvek, kto na ploche tejto pečate stojí, a tým ho s jej pomocou paralyzovať. Bolo na mne, o akú intenzitu bolesti pôjde. Vybrala som si tú najvyššiu možnú, ktorá by ho potencionálne mohla paralyzovať dostatočne na to, aby ďalej v tvorbe techniky nepokračoval. Keď som ho už nemohla chytiť sama, musela som s pomocou iných prostriedkov.
Kameko vs Renji Giphy
Kameko Hyūga
Kameko Hyūga
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 28. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Kameko vs Renji Empty Re: Kameko vs Renji

Příspěvek pro Renji Namikaze Sat Jun 03, 2017 6:13 pm

,,Co se to pode mnou objevuje za znaky?!" neměl jsem tušení o co jde. ,,Možná jí to má posílit, možná to má ublížit mě." Najednou jsem to začal cítit. Neskutečná bolest se linula mým tělem. Použil jsem jednu ruku tvořenou chakrou Kuramy a odrazil jsem se od hladiny vody do co nejvyšší výšky. V druhé ruce jsem měl již připravený Chō Mini Bijūdama. Prodloužil jsem ruku s již pripraveným Jutsu a zaútočil přesně na onu ženu. ,, Chō Mini Bijūdama" zakřičel jsem a čekal co uvidím až padnou všechny kapky vody zpět na místo.
Renji Namikaze
Renji Namikaze
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 30. 05. 17
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Kameko vs Renji Empty Re: Kameko vs Renji

Příspěvek pro Kameko Hyūga Sat Jun 03, 2017 7:58 pm

Predsa len sa vymámil z pôsobenia mojej techniky. Smolou bolo, že bola limitovaná len na zem, čo mu došlo rýchlo, preto sa s pomocou chakrových rúk nechal vyhodiť do vzduchu. Zamračila som sa, pretože svoju techniku dokončil. S pomocou Byakuganu som videla tú koncentráciu chakry...v tak male guli, s ktorou na mňa mieril. Jeho smolou však bolo, že na mňa šiel...Zo vzduchu. Nemal sa od čoho odraziť. Stačil menší podnet k tomu, aby som ho odklonila. Bola som si vedomá jeho Hiraishinu, ktorý by mohol v prípade núdze použiť. Pousmiala som sa a roztočila sa na mieste, opäť vypúšťajúc chakru z celého tela tak, aby vrazila priamo doňho a odhodila ho preč odo mňa. Aj keby použil značku, ktorú na mňa aplikoval, chakra, ktorá sa okolo mňa zvíjala, bola natoľko silná, že by pri takom priamom styku s ňou skončil najskôr s veľmi ťažkými zraneniami. Nebola som si však istá, čo to spôsobí s tou jeho miniatúrnou guľôčkou chakry, preto som nepoľavovala na ostražitosti.
Kameko Hyūga
Kameko Hyūga
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 28. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Kameko vs Renji Empty Re: Kameko vs Renji

Příspěvek pro Renji Namikaze Sat Jun 03, 2017 8:14 pm

Vzpomněl jsem si na kunai, který jsem po ní před nějakou dobou hodil. ,,Už bude nejspíš pod vodou." V druhé z z rukou z Kuramovy chakry jsem začal připravovat další překvapení. Jelikož jsem byl ještě v sannin módu měl jsem ještě větší zásobu chakry. Použil jsem Hiraishin na kunai, který se válel ve vodě a doufal jsem, že její technika bude mít slepé místo. Jakmile jsem se objevil ve vodě pod ní, nemohl jsem ani zakřičet název senjutsu, které jsem se chystal použít. ,,Chōōdama Rasengan" pomyslel jsem si a ruka z chakry Kuramy se natáhla a celou silou do něčeho narazila. ,,Byl to přímý úder?" Na nic jsem nečekal a pomocí Hiarishinu jsem se dostal na břeh ke druhému kunaii. ,,Úder prvním Jutsu musel napáchat velkou škodu a Chōōdama Rasengan byl pojistka, aby to všechno dokončil."
Renji Namikaze
Renji Namikaze
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 30. 05. 17
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Kameko vs Renji Empty Re: Kameko vs Renji

Příspěvek pro Kameko Hyūga Sat Jun 03, 2017 10:00 pm

Podo mnou, vďaka Byakuganu som videla, že sa nachádza vo vode priamo pod mojimi nohami. Prestala som sa točiť s tým, že sa mu ešte stihnem vyhnúť. No v tom, použil tú chakrovú ruku, s čím som absolútne nepočítala.
"F*ck," vyletelo zo mňa, dívajúc sa na obrovskú modrú guľu, ktorá ma v zápätí zasiahla. Nebol to príjemný pocit, poviem vám. A hlavne, ak by som bola len tak obyčajná Hyūga, najskôr by som priamy zásah takouto mocnou technikou neprežila. Dopadla som na hladinu vody. Na tele viditeľné ťažké poranenia. Krv. Moje telo sa ponorilo do vody. Ale to nebol koniec. Ani zďaleka. I napriek bolestiam som zložila pečať a uvoľnila pečať na čele. Po tele sa mi rozliezli prapodivné ornamenty.
Nemysli si...že si vyhral tak...ľahko, aktivovala som svoju najmocnejšiu techniku - Ninpō Sōzō Saisei — Byakugō no Jutsu, ktorá mi z mojich trojročných zásob chakry poskytovala okamžitú regeneráciu. Túto techniku som sa od čias Tsunade a Sakury bola schopná naučiť len ja, pretože bola priveľmi náročná na zvládnutie. Zranenia sa mi v zlomku sekundy vyliečili. Ako keby sa nebolo nič stalo. Ale to on nevedel, aspoň som si to myslela. Možno ani nečakal, že by som mohla prežiť.
"Prekvapenie!" vykríkla som, keď som sa z ničoho nič objavila pred ním, živá a zdravá, mieriac proti nemu svojou päsťou, pripravená ho zložiť na jednu ranu. Snáď to bolo preňho dostatočné prekvapenie k tomu, aby som mu zasadila konečne i ja úder.
Kameko vs Renji 31c609ba5b91eaea41bc2c2b4f5173d4
Kameko Hyūga
Kameko Hyūga
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 28. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Kameko vs Renji Empty Re: Kameko vs Renji

Příspěvek pro Renji Namikaze Sat Jun 03, 2017 10:13 pm

Využil jsem svou rychlost a zlepšenou vnímavost, kterou jsem měl díky Kuramově chakře. Téměř na poslední chvíli, ještě plný překvapení, že byla schopná tohle přežít, jsem použil ,,Hiraishin: Dōrai". Jakmile se pečeť objevila a útočnice se jí dotkla, fungovala jako portál. A kam jinam jsem jí mohl poslat, než pod vodu za svým kunaiem. ,,Co jsi sakra zač?! Jak to že jsi schopná tohle přežít?!" To už mě asi neslyšela, protože byla pod vodou. Pomocí rukou z kyuubiho chakry jsem se odrazil tak vysoko, jak jen to šlo. Jakmile jsem se ocitl ve vzduchu, začal jsem vytvářet další Senjutsu. Už jsem padal zpět na zem a byl jsem asi v nejlepší, nyní možné, útočné pozici. všiml jsem si jí pod vodou a zařval z plných plic ,,Ōdama Rasenshuriken". A hodil Senjutsu směrem k ní.
Renji Namikaze
Renji Namikaze
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 30. 05. 17
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Kameko vs Renji Empty Re: Kameko vs Renji

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru