Naruto New Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shiro a Kuro vs Renji Namikaze

2 posters

Goto down

Shiro a Kuro vs Renji Namikaze Empty Shiro a Kuro vs Renji Namikaze

Příspěvek pro Shiro a Kuro Thu Jun 01, 2017 9:21 pm

Místo: Kaňon s písčitým terénem
Doba: Den něco kolem 15:00
Počasí: Slunečno

Shiro a Kuro vs Renji Namikaze 5838578-background_naruto_by_nitopfam-d78kgk6
Co se stane v této aréně, nemá žádný vliv na hru.


Naposledy upravil Shiro a Kuro dne Thu Jun 01, 2017 9:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Shiro a Kuro
Shiro a Kuro
Nukenin *HA
Nukenin *HA

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 04. 17

http://ns-stories.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Shiro a Kuro vs Renji Namikaze Empty Re: Shiro a Kuro vs Renji Namikaze

Příspěvek pro Renji Namikaze Thu Jun 01, 2017 9:38 pm

Když mám konečně trochu klidu, po celkem narvaném dni, rozhodl jsem se jen tak jít. Přemýšlel jsem o všem možném. Když v tom jsem brknul o kámen. Rozhlédl jsem se a zjistil že stojím u písčitého kaňonu. Opodál jsem viděl stát dvě postavy. nikdy jsem je tu neviděl. Rozhodl jsem se k nim jít. Nahodil jsem úsměv a došel až k nim. ,,Ahoj, vás jsem tady ještě neviděl, kdo jste ?
Renji Namikaze
Renji Namikaze
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 30. 05. 17
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Shiro a Kuro vs Renji Namikaze Empty Re: Shiro a Kuro vs Renji Namikaze

Příspěvek pro Shiro a Kuro Thu Jun 01, 2017 9:46 pm

Se Shirem si povídám o různých osobních věcech když nás vyruší nějaký chlapík. Oba se na něj otočíme a vycítíme chakru. ,,Takže Kyuubi co?" V duchu si poví Kuro a po slovech se otočí na Shira. Kývnou na sebe a oba odskočí několik metrů dozadu a pak vyskočí do vzduchu ,,Teď Kuro!" Řekne Shiro a z pláště vytáhne kunai s výbušným lístkem a to samé udělá Kuro ,,To nemusíš ani říkat Shiro." Po slovech Kura oba ve stejný okamžik hodí kunai s výbušným lístkem na chlapíka, který k nim přišel.
Shiro a Kuro
Shiro a Kuro
Nukenin *HA
Nukenin *HA

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 04. 17

http://ns-stories.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Shiro a Kuro vs Renji Namikaze Empty Re: Shiro a Kuro vs Renji Namikaze

Příspěvek pro Renji Namikaze Thu Jun 01, 2017 9:53 pm

Hned jak jsem si všiml rychlého pohybu, rychle jsem uskočil jak daleko to šlo. Jsou trochu nepřátelští řekl jsem si. Rychle jsem sáhl pro svůj kunai s hirashinem a hodil ho směrem na ně. Znají takové jutsu?! stihl jsem si pro sebe ještě myslet.
Renji Namikaze
Renji Namikaze
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 30. 05. 17
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Shiro a Kuro vs Renji Namikaze Empty Re: Shiro a Kuro vs Renji Namikaze

Příspěvek pro Shiro a Kuro Thu Jun 01, 2017 10:01 pm

Když s Kurem vidíme kunaie se značkou oba si usmyslíme, že jsou podobné jako Hokageho. Víme, že se nemůžeme vyhnout protože jsme ve vzduchu a proto aktivujeme kamui a kunaie námi projdou poté dopadneme na zem a skočíme k sobě. Oba začneme společně skládat pečetě stejnou rychlostí a také stejné pečetě. ,,Kumenju!" Vykřikneme úplně stejně a najednou se kolem nás ve vzduchu začne objevovat devět kruhů na, kterých jsou různé znaky. Z každého jednoho kruhu vyleze jedno stvoření. Z jednoho vyleze Seiryū (stvoření co připomíná draka bez křídel), Byakko (tygr, který je třikrát větší než normální), Suzaku (pták o hodně větší), Genbu (želva o hodně větší), Kinja (desetimetrový had). Tennyo (kněžka), Shinigami (bůh smrtí má na sobě černý plášť a v ruce kosu), Hokuto a Nanto Sennin (dva muži s tyčemi) Každé z těchto stvoření má masku. Když vylezou všichni se připraví k boji.
Shiro a Kuro
Shiro a Kuro
Nukenin *HA
Nukenin *HA

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 04. 17

http://ns-stories.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Shiro a Kuro vs Renji Namikaze Empty Re: Shiro a Kuro vs Renji Namikaze

Příspěvek pro Renji Namikaze Thu Jun 01, 2017 10:08 pm

po té co jsem viděl vylézat všechny ty divné bytosti, mi přišlo nefér abych tam byl sám a jich taková spousta. Proto jsem se kousl do prstu a rychle složil pečetě a vykřikl Kuchiyose no Jutsu a vyvolal tak Gamakena. Nejspíš byl trochu překvapený z toho co viděl, proto jsem mu vše v rychlosti vysvětlil. Viděl jsem je a šel za nimi,
ale oni na mě hned útočili. A ještě si přivolali na pomoc tyhle...obludy.
Gamaken připravil k boji svou vidlici a nahrbil se do bojového postoje.
Renji Namikaze
Renji Namikaze
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 30. 05. 17
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Shiro a Kuro vs Renji Namikaze Empty Re: Shiro a Kuro vs Renji Namikaze

Příspěvek pro Shiro a Kuro Thu Jun 01, 2017 10:17 pm

,,Tak velká žába." Podívám se na Kura a zeptám se ,,Co budeme dělat proti takové žábě?" Kuro si povzdychne a otočí se na Shira ,,To je jasné." Po svých slovech Kuro natáhne ruku a dvěma prsty ukáže na Gamakena. Po tomto gestu se všechny bytosti dají do pohybu. Had se snaží obmotat Gamakenovi nohy, tygr se snaží s Shinigamim zaútočit a to platí i pro zbytek.
Shiro a Kuro
Shiro a Kuro
Nukenin *HA
Nukenin *HA

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 04. 17

http://ns-stories.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Shiro a Kuro vs Renji Namikaze Empty Re: Shiro a Kuro vs Renji Namikaze

Příspěvek pro Renji Namikaze Thu Jun 01, 2017 10:23 pm

Složím pečetě a zakřičím Kage Bunshin no Jutsu. Vyvolal jsem si 6 klonů. 3 půjdou pomoct Gamakemu a tři ke mně. Zamíchám se mezi klony, i když si uvědomuji že nepřítel má sharingan a nejspíš vše pozná. Z ničeho nic se 2 kolony rozeběhnou směrem k útočníkům. Já se rozběhnu také směrem ke Gamakemu a poslední klon nechám sedět opodál, aby se pokusil nabít Sannin chakru.
Renji Namikaze
Renji Namikaze
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 30. 05. 17
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Shiro a Kuro vs Renji Namikaze Empty Re: Shiro a Kuro vs Renji Namikaze

Příspěvek pro Shiro a Kuro Fri Jun 02, 2017 2:34 pm

Oba sledujeme jak se vyvíjí boj a chvilku čekáme na místě. Kuro se otočí na Shira ,,Běž." Shiro se otočí a kývne. Po kývnutí se začne ztrácet v zemi. Po pár sekundách se vynoří ze země pár metrů od Gamakena, klonů a Kumenju. Natáhne svoji pravou ruku a v ní se začne tvořit něco jako tmavý menší Rasenshuriken. Po patnácti sekundách se dotvoří a následně ho Shiro hodí. ,,Dai Rasenringu!"
Shiro a Kuro
Shiro a Kuro
Nukenin *HA
Nukenin *HA

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 04. 17

http://ns-stories.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Shiro a Kuro vs Renji Namikaze Empty Re: Shiro a Kuro vs Renji Namikaze

Příspěvek pro Renji Namikaze Fri Jun 02, 2017 2:43 pm

Uvědomím si že jeden z útočníků zůstal sám v pozadí. můj kunai, vzpomenu si. Využiji Haraishin, jakmile se dostanu za osobu, již připravuji rasengan. Rasengan zakřičím v co nejkratším okamžiku a pokusím se soupeře překvapit. Pomocí jednoho z klonů jsem se pokusil skočit Dai rasenringu do dráhy. jenže potom jsem se soustředil už jen na svého nepřítele. Gamaken se mezi tím bránil svým štítem a pomocí své sasumaty se pokoušel uštědřit obludám pár ran. jakmile viděl co na něho letí. rychle se pokusil uskočit a při tom se bránit svým štítem. Kdyby bylo na úskok už moc pozdě.
Renji Namikaze
Renji Namikaze
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 30. 05. 17
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Shiro a Kuro vs Renji Namikaze Empty Re: Shiro a Kuro vs Renji Namikaze

Příspěvek pro Shiro a Kuro Fri Jun 02, 2017 2:57 pm

,,Co si o sobě myslíš Jinchuuriki?" Namyšleně poví Kuro a Rasengan i s Renjim ním prolítne. Když celé tělo prolítlo Kurem z jeho ruky vyjede černá tyč, kterou bodne směrem k Renjimu. Mezitím Rasenringu dolítne ke klonům, Kumenju a Gamakenovi. Když narazí do země způsobí to obrovský výbuch, který zničí všechny klony i Kumenju a zasáhne i Gamakena, kterému ale nezpůsobí až takové škody.
Shiro a Kuro
Shiro a Kuro
Nukenin *HA
Nukenin *HA

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 04. 17

http://ns-stories.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Shiro a Kuro vs Renji Namikaze Empty Re: Shiro a Kuro vs Renji Namikaze

Příspěvek pro Renji Namikaze Fri Jun 02, 2017 3:06 pm

,,Tak na tyhle dva to bude chtít víc než jen obyčejné techniky" pomyslím si. Rychle aktivuji svůj Kyūbi Chakura Mōdo a okamžitě po něm Tailed Beast Chakra Arms. Vyšlehnou ze mě 3 ruce z Kuubiho chakry. Jednou se pokusím odstrčit útok Kura. V dalších rukou se mi začnou tvořit Rasengany. Hned po tom co se dotknu ruky s černou tyčí se pokusím použít oba Rasengany. Gamaken mezí tím přiskočil k druhému útočníkovi a pokusil se ho srazit štítem.
Renji Namikaze
Renji Namikaze
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki
Jounin - Kyuubi no Jinchuuriki

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 30. 05. 17
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Shiro a Kuro vs Renji Namikaze Empty Re: Shiro a Kuro vs Renji Namikaze

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru