Naruto New Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Domov klanu Yin

Goto down

Domov klanu Yin Empty Domov klanu Yin

Příspěvek pro Yuzuru Yin Fri Jun 02, 2017 10:37 pm

Přišel jsem před dveře domu, který jsem dlouhé dva roky neviděl. Zhluboka jsem se nadechl a vydechl. Vytahuji klíče a snažím se otevřít. Nejde to. "Co to má znamenat?" , pomyslel jsem si. Tak jsem zaklepal a čekal, než někdo přijde otevřít. Uběhlo pět minut a stále se nikdo nepřišel ani po opakovaných pokusech. "Vypadá to, že nejsou doma. Dneska přespím na ulici a zkusím to znovu zítra. ", řekl jsem potichu s povzdechem. Otočil jsem se a šel směrem k centru. Přišel jsem k jedné restauraci a lehl si u ní. "Dobrou noc", řekl jsem potichu. Usínám.
Yuzuru Yin
Yuzuru Yin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 02. 06. 17
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

Domov klanu Yin Empty Re: Domov klanu Yin

Příspěvek pro Yuzuru Yin Sat Jun 03, 2017 11:37 am

Ráno jsem se probral. "To už je ráno?" , říkám si. "Měl bych jít zkontrolovat, jestli už náhodou nejsou zpátky.", pomyslel jsem. Tak jsem vstal a šel se podívat. Když jsem přišel k hlavnímu vchodu, tak jsem zaklepal. Hned někdo otevřel dveře. Byla to má matka. Přivítala mě se slzami v očích a vtáhla mě dovnitř. Udělala mi jídlo a na všechno se ptala. Potom co jsem jí vše vysvětlil mi řekla, že e hlavní je, že už jsem doma živý a zdravý. Po snídani jsme společně šli navštívit ostatní. Byl jsem rád, že jsrm všechny znovu viděl. "Musím si zajít za Hokagem, pro nějakou práci, abych jen neseděl doma.", řekl jsem, rozloučil se a vydal se do Hokagovy kanceláře.
Yuzuru Yin
Yuzuru Yin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 02. 06. 17
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru