Naruto New Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelária Raikageho

2 posters

Goto down

Kancelária Raikageho Empty Kancelária Raikageho

Příspěvek pro Aiko Daikoku Wed May 31, 2017 9:00 pm

Kancelária Raikageho Image10
Táto najvyššia budova v dedine sa nachádza presne v strede. Má 3 poschodia

  • 1. Dokumenty/Dokumentácia


  • 2. Sekretariát


  • 3. Kancelária Raikageho a jeho asistenta

Takto vyzerá kancelária z vnútra Kancelária Raikageho Raikag11 Kancelária sa delí na 3 miestnosti : Pracovňa, Kúpeľňa a izba s malou posteľou - v ktorej Raikage spáva keď nestíha

!Pred vstupom klopať!
Aiko Daikoku
Aiko Daikoku
Raikage
Raikage

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Kancelária Raikageho Empty Re: Kancelária Raikageho

Příspěvek pro Aiko Daikoku Sun Jun 04, 2017 8:16 pm

Ďalší obyčajný deň. Je tak ticho že je ešte počuť vánok za oknom. Hodiny tikajú. Hromada práce čaká. Vôbec sa mi nechce, ako vždy. Popri písaní pijem kávu, nakloním svoju polo-rozbitú šálku. No nič z nej necítim. Došla káva. Toto nemôže byť pravda. Zas ? Však mi ju Jizou pred chvíľou dopĺňal. No neostáva mi nič iné ako ho znovu v priebehu niekoľkých minút zavolať. Dokončím spis, trochu odkašlem a zakričím: Jizouuuu !! Došla mi káva, znovu. Mohol by si mi ju doniesť ? A keď už ju budeš brať dones aj jeden ten čokoládový koláč mám na neho neuveriteľnú chuť. Poviem a znovu sa pustím do spisov. Tento deň bude nekonečný, ako všetky ostatné. Ponaťahoval som sa. Najprv ruky potom chrbát a neskôr nohy. Zoberiem pero a púšťam sa do tých otravných spisov. Je ich celá hromada.
Aiko Daikoku
Aiko Daikoku
Raikage
Raikage

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Kancelária Raikageho Empty Re: Kancelária Raikageho

Příspěvek pro Jizou Ozaki Sun Jun 04, 2017 8:38 pm

Seděl jsem jako každý den u mého stolu, který je na druhém konci kanceláře Raikageho. Jako vždy čekám na to, až bude něco potřebovat a přitom jsem luštil sudoku. A krátkou chvíli na to Aiko zase něco potřeboval. Jako obvykle byl to jeden z jeho nejoblíbenějších nápojů - káva a zase ji měl jako vždycky nedostatek."Aiko, hned tam dojdu, jen doluštím tadytu sudoku." Do minuty jsem dokázal doluštit zbylé sudoku.Hned na to jsem došel rychlým krokem do kuchyňky a otevřel jsem skříňku, kde byla jenom ta nejlepší pražená káva.Dal jsem vodu do kávovaru, který byl hned vedle zmiňované skříňky s kávou a nachystal jsem hrníček a do ní všechno na kávu, tak jak ji má Aiko rád. Mezitím si vezmu nůž a talíř a chci nandat koláč jak Aiko chce. "Aiko, chceš ten Čokoládový koláč s banány, nebo ten od tvojí babičky ?" V tu dobu slyším, jak voda v konvici začne pískat a tak zaliju kávu. Čekám na to, jaký koláč bude chtít a mezitím si tajně odkrojím jeden kus toho koláče od babičky.
Jizou Ozaki
Jizou Ozaki
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 04. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

Kancelária Raikageho Empty Re: Kancelária Raikageho

Příspěvek pro Aiko Daikoku Sun Jun 04, 2017 8:52 pm

Vieš čo ? Ten banánový. Musím sa krotiť tak aspoň nech tam je ovocie. Inak kým sme v kancelárii volaj ma Lord Raikage. Vieš vzbudzuje to taký rešpekt a ty vieš že milujem rešpekt. Inak v súkromí kľudne Aiko. poviem a poškrabem sa na temeni. Pozriem sa na papiere a povzdychnem. Neznášam papierovačky. Zavolám znovu na Jizoua : Počúvaj kedy sme boli naposledy spolu na obede ? neuveriteľne mi škvŕkalo v bruchu a vedel som že to koláč nespraví. Rozmýšľal som nad reštauráciou a napadla mi u divokého vlka. Už viem kam ideme na obed.
Aiko Daikoku
Aiko Daikoku
Raikage
Raikage

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Kancelária Raikageho Empty Re: Kancelária Raikageho

Příspěvek pro Jizou Ozaki Sun Jun 04, 2017 9:08 pm

"Banánový ? Dobře, beru ti ho." Dojedl jsem kus koláče, nanadal jsem kus banánového koláče na talíř, vzal jsem kávu do jedné ruky, talíř do druhé ruky a vyrazil jsem z kuchyňky."Však tu jsme v soukromí." Mírně se zasměju, tak aby to slyšel. Donesl jsem mu koláč i kávu, bez toho abych to vylil, či abych to upustil. Hned jak jsem mu donesl to, co po mně chtěl, tak se mě zeptal, kdy jsme naposledy spolu byli na obědě. Nechybělo málo a málem jsem upustil oboje na zem, protože jsem udělal rychlý facepalm."Naposledy to bylo před dvěma dnama ? Nebo před třema ?" Teď jsem si připadal, jako že mám krátkou paměť. " Kam bys chtěl jít ?" Upřímně.. i přesto, že jsem si dal ten koláč, tak mám pořád hlad.
Jizou Ozaki
Jizou Ozaki
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 04. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

Kancelária Raikageho Empty Re: Kancelária Raikageho

Příspěvek pro Aiko Daikoku Sun Jun 04, 2017 9:26 pm

Pravda, tiež si moc nepamätám. Čo tak divoký vlk ? Poviem a rýchlo do seba hodím ten koláč. čo by som bez teba robil ? obliznem sa. Ako som si myslel, som stále hladný. Postavím sa idem do kúpeľne a umyjem si ruky. Na čo máš chuť dnes pozývam ja, no nezabudni je to na verejnom mieste. Čiže Lord Raikage Poviem a zasmejem sa. Bola to taká menšia provokácia. Ale hádam mu to nevadí predsa len je to môj rovesník. Vyrastal som s ním. Bol ako môj ''mladší'' brat. Keď som vyšiel z kúpeľne chytil som ho za rameno a povedal pripravený ? s týmito slovami ho púšťam otváram dvere a odchádzam do podniku.

//Presun
Aiko Daikoku
Aiko Daikoku
Raikage
Raikage

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Kancelária Raikageho Empty Re: Kancelária Raikageho

Příspěvek pro Jizou Ozaki Sun Jun 04, 2017 9:31 pm

Aiko mě pozval do mojí oblíbené restaurace a to Divoký vlk. Rychle snědl právě donesený koláč. To, že jsem mu donesl koláč mi oplatil poctou. Zve mě na jídlo, že by to byla další pocta ? Díky jeho připomínce to asi nebyla další pocta. Na jeho popichování jen odvrátím pohled. Když řekne "připravený ?", tak odejde. Já za ním zamknu do kanceláře a odejdu s ním do restaurace.

//Přesun
Jizou Ozaki
Jizou Ozaki
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 04. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

Kancelária Raikageho Empty Re: Kancelária Raikageho

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru