Naruto New Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kangae-sama vs ?????????

2 posters

Goto down

Kangae-sama vs ????????? Empty Kangae-sama vs ?????????

Příspěvek pro Kangae Wed May 31, 2017 5:53 pm

Každé malé dítě obdivovalo gladiátory, jejich zbraně, postoj a touhu prolévat krev v aréně. Co když se taková nabídka naskytne i teď? Velká kamenná aréna, pod nohama písek a na tribunách roztoužený dav po krvi. Pravidlo je jen jedno, přežije jen ten nejlepší. 
Hledá se shinobi (minimálně rank B), který se nebojí poměřit síly se samotným vůdcem tajné jednotky Yoake.
Co se stane v této aréně, nemá žádný vliv na hru. 
Kangae
Kangae
Yoake
Yoake

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 27. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Kangae-sama vs ????????? Empty Re: Kangae-sama vs ?????????

Příspěvek pro Kameko Hyūga Wed May 31, 2017 9:30 pm

//Aj keď mi boje nikdy moc nešli, ale nevadí! Bude zábava!

Arénou sa ozývali nadšené výkriky divákov. Stávkovali, vkladali svoje nádeje na bohatstvo do dvoch gladiátorov, šampiónov, ktorí sa prebojovali cez sériu protivníkov. Ostali dvaja. Prežiť mohol len jeden, ktorý by tým pádom získal slobodu. Celkom silná motivácia. Stála som za obrovskou železnou bránou. Radostné výkriky ľudí som už ani nevnímala. Čakala som len na moment, kedy sa konečne postavím zoči voči poslednému protivníkovi. V hlave sa mi neustále dookola premietala vidina slobody. Nebojovala som tak dlho, aby som tu pohorela. Len čo komentátor vykríkol moje meno v sprievode niekoľkých viet, ktoré som nevnímala, železná brána sa otvorila. Na tele som nemala žiadne brnenie. V rukách som nedržala žiadne zbrane. Mala som cez seba prehodené len tmavé kimono, ktoré kontrastovalo s mojou bledou pokožkou a snehovo bielymi vlasmi stiahnutými do dlhého vrkoča. Pomaly som vykročila ku stredu arény, kam sa mal o chvíľu dostaviť aj môj protivník. Oči som mala privreté, výraznejšie žily okolo očí, ktoré mi zakrývala ofina, však dokazovali, že som mala aktivovaný Byakugan, vďaka ktorému som videla dokonale. O svojom protivníkovi som nevedela zhola nič. Tak isto to bolo aj v jeho prípade. Bude to zaujímavé.
Kameko Hyūga
Kameko Hyūga
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 28. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Kangae-sama vs ????????? Empty Re: Kangae-sama vs ?????????

Příspěvek pro Kangae Thu Jun 01, 2017 11:09 pm

Cítil jsem se již od samého rána jako budoucí šampion. Celé týdny jsem se probojovával jen za pomocí gladiusu masy nepřátel. Toto pro mě nebyla jen tak nějaká hra, již od mala jsem miloval příběhy o slavném Spartakovi, který jako pouhý otrok nechal chvět celý Řím! Touha po svobodě byla tehdy obrovská, stejná jako kolovala mým soupeřům v žilách. Dobrousil jsem na brusce svůj gladius, následně popadl druhý a nabrousil i ten. Nebyl jsem bojovník se dvěma meči, ale několikrát se stalo, že se soupeř zapomněl. Pomalým krokem jsem od brusku vyrazil k ocelovým dveřím. Dav šílel a křičel mé jméno, věděli, co přijde. Nebyl jsem obyčejný otrok, který se stal gladiátorem, aby získal svobodu. Byl jsem dobrovolník, který si přišel pro slávu a spoustu peněz. Ocelové dveře se otevřeli a já vstoupil. Vybaven pouze gladiátorskou zbrojí a dvěma gladiusy (gladiátorské meče). Ze začátku jsem si pořádně nevšímal, proti komu vlastně stojím. Mával jsem na dav, posílal pusinky a zajišťoval jsem, abych byl já miláček davu. 
,,Já jsem Kangae! Váš šampion!" Zakřičím s dalším zamáváním na lid. Kirigakurský ludus ze mě vychoval lva. Až po těchhle přátelských gestech jsem si povšiml své soupeřky. SPRÁVNĚ -> SOUPEŘKY.. Kodex cti říkal, že se holky nebijí, tudíž zde nastal velký problém, nemohl jsem s ní bojovat. 
,,Jaká to krásná tvář! Tento svět je tak bezohledný, že nechává mladé ženy trpět v aréně!" Hlasitě povzdechnu a upustím oba gladiusy na zem. Přesně takto to být nemělo, nemohlo být. Instantně jsem musel vymyslet jakoukoliv náhradu, souboj, který by se obešel bez její krve. Mé nápady však byly na bodu mrazu.
,,S Tebou já bojovat nebudu!" Povím hrdinsky a pečlivě pozoruji svou novou životní lásku. 
Kangae
Kangae
Yoake
Yoake

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 27. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Kangae-sama vs ????????? Empty Re: Kangae-sama vs ?????????

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru