Naruto New Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemocnice

4 posters

Goto down

Nemocnice         Empty Nemocnice

Příspěvek pro Neromi Senju Mon May 29, 2017 4:23 pm

Nemocnice


Nemocnice Konohy sloužící k ošetřování všech zraněných, otevřena je prakticky neustále. Personál je tvořen velmi zkušenými lékaři a chirurgy.

Nemocnice         Hospit10
Neromi Senju
Neromi Senju
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice         Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Arashi Hyuuga Mon Jun 05, 2017 9:17 pm

Nějakou dobu se jen tak procházím, až se dostanu k nemocnici. Nějakou chvíli se dívám na nemocnici, než se rozhodnu jít dále.
Arashi Hyuuga
Arashi Hyuuga
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice         Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Renzo Uchiha Mon Jun 05, 2017 9:28 pm

Přišel jsem pomalým krokem s Yuzurem, kvůli tomu kolenu. Od cvičiště to k nemocnici nebylo tak daleko, takže jsmě těch pár ulic prokecali. Když jsme přišli na takovou velkou prázdnou plochu, tak jsem hned věděl, že před námi je nemocnice. Jak jsem říkal, tak jsme došli k nemocnici... Yuzuru jeho normálním krokem a já takovým kulhavým krokem. Když jsme šli do dveří, tak jsme si všimli jedné Chuuninky, která si prohlížela nemocnici. Myslím, že jsem ji už někde viděl... a myslím, že je z vedlejší větve. Jestli si ona nás všimla, tak to netuším. Prošli jsme dveřmi a na recepci jsem se zeptal co mi s tím dokážou udělat.
Renzo Uchiha
Renzo Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice         Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Arashi Hyuuga Mon Jun 05, 2017 9:31 pm

Všimnu si že okolo mě prošly nějaké osoby a tak se zastavím a otočím se a podívám se na ně. 'Hmm, zdá si mi, že je odněkud znám, že bych tady chvíli počkala, než se vrátí, aby se ujistila, že je to někdo koho znám,' řeknu si pro sebe a následně se podívám na oblohu.
Arashi Hyuuga
Arashi Hyuuga
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice         Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yuzuru Yin Mon Jun 05, 2017 9:43 pm

Po příchodu do nemocnice vzali Renza na vyšetření. Naštěstí to nic vážného není. "Jsem rád, že jsi v pořádku, ale měl bys být opatrný.", řekl jsem Renzovi při východu z nemocnice. Před vchodem však stála mladá slečna asi v mém věku a dívala se na oblohu. "Možná jsem ji znal, ale už si ji nepamatuju, je-li tomu tak. A to všechno kvůli těm ztraceným dvoum letem.", pomyslel jsem. Ze slušnosti však pozdravím až budeme dostatečně blízko, abyvh nemusel křičet. "Zdravím.", říkám, když procházíme kolem.
Yuzuru Yin
Yuzuru Yin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 02. 06. 17
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice         Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Arashi Hyuuga Mon Jun 05, 2017 9:53 pm

Když ony dvě osoby vyjdou z nemocnice, tak se dále dívám na oblohu.
Když na mě jeden z nich promluví, tak se na něj podívám a lehce se usměju. „Zdravím,“ řeknu milým hlasem.
Následně si je oba dva prohlédnu, ale hlavně se zaměřím na toho staršího, který vypadá, že by mohl být i chuunin.
Arashi Hyuuga
Arashi Hyuuga
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice         Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Renzo Uchiha Mon Jun 05, 2017 10:00 pm

V nemocnici mi dost pomohli s kolenem a už nemusím kulhat. Za pár minut jsem už byl venku společně s Yuzurem a jak jsem říkal, tak tam byla ta holka z klanu Hyuuga i po mém vyšetření tam pořád byla a Yuzuruovi asi přišlo v pohodě mluvit s cizími. Ale když s ní mluvil i on, tak jsem musel taky "Ahoj, můžeme se tě zeptat kdo jsi ?" Odpovím s mírným úsměvem. Zajímá mě, co se bude teď dít.
Renzo Uchiha
Renzo Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice         Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Arashi Hyuuga Mon Jun 05, 2017 10:31 pm

Podívám se na kterou, který se mě zeptal jak se jmenuju a přeměřím si ho pohledem. „Já jsem Arashi Hyuuga a vy,“ odpovím mu milým hlasem a opět se na něj podívám.
'Hmm jsem zvědavá na ty dva, párkrát jsem je ve vesnici už viděla, ale jinak je nejspíše neznám,' pomyslím si zatím co řekám na jejich odpověď.
Arashi Hyuuga
Arashi Hyuuga
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice         Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yuzuru Yin Mon Jun 05, 2017 10:41 pm

"Na Renzovu, celkem drzou otázku odpověděla mile. Bude to tím pádem asi milá osoba.", pomyslel jsem a začal si pomalu vytvářet obraz o osobě jménem Arashi, která stála před námi. "Oh, omluvte mého drzého kamaráda. Ja jsem Yuzuru. Yuzuru Yin. Těší mě." , představil jsem se a čekal jsem, než se Renzo představí sám.
Yuzuru Yin
Yuzuru Yin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 02. 06. 17
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice         Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Renzo Uchiha Mon Jun 05, 2017 10:52 pm

Drzý kamarád ? Já mu ještě ukážu, kdo je tady drzý. Díky tomu se usměju. A pro neštěstí je to hned po tom, co se Yuzuru představí. " Já jsem Renzo z klanu Uchihů. Mohu se vás zeptat, proč jste u nemocnice ? Vždyť vypadáte zdravě ... a taky hezky." Poslední 3 slovy řeknu víc potišeji, ale myslím, že je pořád slyšeli.
Renzo Uchiha
Renzo Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice         Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Arashi Hyuuga Mon Jun 05, 2017 10:59 pm

Když se oba dva představí, tak se jen pousměju. na to co dodá Renzo, se zarazím a trochu zaraženě zamrkám. „Jen jsem se šla projít a zastavila jsem se tady a zamyslela,“ řeknu a lehce se pousměju.
Kupodivu mě ti dva potkali, když mám dobrou, ne-li skvělou náladu, ani nevím čím to nebylo, ale taky tomu trochu pomohlo, že se nedívali, jako většina lidí, nebyly to ty chladné pohledy, možná i toto mi dodávalo na dobré náladě.


Naposledy upravil Arashi Hyuuga dne Mon Jun 05, 2017 11:14 pm, celkově upraveno 1 krát
Arashi Hyuuga
Arashi Hyuuga
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice         Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yuzuru Yin Mon Jun 05, 2017 11:10 pm

Na tom, co řekl Renzo jsem se jen pousmál a hned jsem reagoval na to, co říkala Arashi. "Ano, dneska je krásně, a proto by byla škoda, kdybychom si dnešek neužili. A navíc to vypadá, že máte dobrou náladu. Což je taky důležité.", celou větu jsem řekl s přátelský výrazem na tváři. "Vidíte? Třeba tady Renzo měl ještě před chvílí vyhozené koleno a jak mu je fajn. Že, Renzo?", celou dobu mám přátelský pohled a jakmile to dořeknu, tak se zasměju. "Být mrzutý se nevyplácí, protože pak jsou mrzutí všichni okolo vás. Proto je důležité, aby se člověk radoval ze všeho, z čeho jde." , ještě ke konci podotknu.
Yuzuru Yin
Yuzuru Yin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 02. 06. 17
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice         Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Renzo Uchiha Tue Jun 06, 2017 6:32 pm

Arashi byla celkem milá. A vlastně tu jen chillovala a my jsme ji potkali. Yuzuru potom reagoval na to tím, že je hezký den a jako příklad uvedl mně a mé koleno. " Máš pravdu Yuzuru, dneska je opravdu krásný den. Jenže může být ještě hezčí, no ne ? Nezašli bychom na zmrzlinu ? Vím o jedné super zmrzlinárně, která je pár ulic odsud. Nějáké peníze u sebe naštěstí mám, takže bych to mohl dneska zatáhnout." Řeknu s milým úsměvem a kouknu na Arashi. Doufám, že pochopila, že pozvání patří i pro ni a ne je pro Yuzura.
Renzo Uchiha
Renzo Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice         Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yuzuru Yin Tue Jun 06, 2017 6:43 pm

"Jo, to zní docela dobře! Ale zatahovat to nemusíš, nějaké peníze ještě mám.", řeknu a zasměju se. Samozřejmě mi došlo, že otázku Renzo směřoval i na Arashi, ale pro jistotu jsem se jí zeptal. "Nešla bys taky? Jak už jsem řekl, dneska je hezky, tak by byla škoda trávit ho osamotě. Jo a můžu ti tykat? Přijde mi totiž divné vykat někomu, kdo vypadá stejně staře jako já."
Yuzuru Yin
Yuzuru Yin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 02. 06. 17
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice         Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Arashi Hyuuga Tue Jun 06, 2017 7:05 pm

Jen se usměju a poslouchám ty dva. 'Na to, že ví, kdo vlastně jsem, tak jsou v pohodě, tak asi s nimi někam zajdu, stejně nemám co dělat a domů se mi moc nechce,' řeknu si pro sebe.
„Jo klidně, stejně dneska nemám co dělat a domů se mi zrovna moc nechce,“ řeknu s úsměvem. „Jo klidně si můžeme tykat, já s tím nemám problém,“ řeknu milým hlasem.
Arashi Hyuuga
Arashi Hyuuga
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice         Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Renzo Uchiha Tue Jun 06, 2017 7:23 pm

Nice. Nejenom, že jsem teď mohl jít na zmrzlinu. Nejenom, že teď půjdu na zmrzlinu s Yuzurem. Ale přidala se k nám i Arashi a čím víc lidí, tím větší zábava ne ? Existuje takové přísloví ? Jestli ne, tak teď jsem ho vymyslel... a možná si ho dám jako motto !"Pokud tedy půjdeme do té zmrzlinárny, tak mě následujte." Řeknu s milým úsměvem a pomalu se rozejdnu na náznak toho, že už mám chuť a chci si co nejdřív dát zmrzlinu. Plus jsem byl natěšenej, že už nemusím Arashi vykat !

//Přesun
Renzo Uchiha
Renzo Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice         Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yuzuru Yin Tue Jun 06, 2017 7:26 pm

//přesun
Yuzuru Yin
Yuzuru Yin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 02. 06. 17
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice         Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Arashi Hyuuga Tue Jun 06, 2017 7:27 pm

Jen souhlasně kývnu hlavou a rozejdu se za nimi.

//Přesun
Arashi Hyuuga
Arashi Hyuuga
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice         Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru