Naruto New Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána do Konohy

2 posters

Goto down

Brána do Konohy Empty Brána do Konohy

Příspěvek pro Neromi Senju Mon May 29, 2017 4:15 pm

Brána do Konohy



Brána do Konohy je pečlivě střežena hned několika patrolami skládající se z elitních jednotek ANBU a Jouninů. Kvůli bezpečnosti je každý nově příchozí pečlivě prohledán a musí doložit důvod své návštěvy.

Brána do Konohy Hidden11
Neromi Senju
Neromi Senju
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Brána do Konohy Empty Re: Brána do Konohy

Příspěvek pro Rokuro Sat Jun 03, 2017 11:34 pm

Dlouhé směny u brány mohly být zajisté nudné a stráže musela tato práce nudit, čeho si však první strážník mohl povšimnout byl krásný, mladý a usměvavý mladík - já. Zpíval jsem si všemi známou písničku - Coming Home. Paradoxně jsem z této vesnice nepocházel a jednalo se jen o oblíbenou písničku. Proč jsem se tedy nacházel na území Hi no Kuni ptáte se? Odpověď byla jednoznačná, byl jsem politik a podnikatel v jednom. Mým vzorem byl v tomhle ohledu pan Andrej Babiš, aneb maloobchodníků se zbavíš! Byl jsem toho názoru, že ten kdo mi říká, že by podnikatel neměl zasahovat do politiky, absolutně nerozumí tomu, co říká a nikdy v životě nepodnikal. Bohužel jsem nebyl žádným ministrem financí, ale pouhým vlastníkem alkoholové firmy - Rokurovo blaho. Na skladě jsme měli všechny druhy alkoholu - vodku, rum, whiskey, tequilu, absinth a jiné možné nápoje obsahující alkohol. Samozřejmě byla má značka celkem známá, ale pořád se nejednalo o příliš velkou korporaci, která by zastínila všechny ostatní. Právě proto jsem vyrazil do Hi no Kuni a přímo do Konohy. Věřil jsem, že otevření místního baru a dokonce i menšího pivovaru by mé společnosti jen a jen prospělo. Ve chvíli kdy jsem stál u brány, rozhodl jsem se vyčkat na zastavení od stráží. 
,,Hou, hou, hou, pánové! Přináším vznešené nabídky vašemu pánu Hokagovi!" Nic víc nebylo potřeba říct. Samozřejmě jsem chtěl vidět spoustu Konožanek, nejlépe nahých. Co mi však elitní stráže poví, bylo už jen na jejich rozkazech ze shora! 
Rokuro
Rokuro
Nukenin
Nukenin

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 02. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

Brána do Konohy Empty Re: Brána do Konohy

Příspěvek pro Neromi Senju Sat Jun 03, 2017 11:43 pm

Cestu přicházejícímu muži zastaví hned několik ANBU jednotek namíchaných s členy Rootu. Ze zástupu vyjde jeden středně vysoký muž, přes masku těžko říct kolik mu je. "Mohu se zeptat na důvod Vaší návštěvy?" Pronese otázku neutrálním tonem hlasu, kterou denně opakuje snad tisíckrát. Sic mohou všichni vypadat klidně, ale i přesto jsou všichni skrytě napjatí a připraveni bojovat.
Neromi Senju
Neromi Senju
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Brána do Konohy Empty Re: Brána do Konohy

Příspěvek pro Rokuro Sat Jun 03, 2017 11:55 pm

Byl jsem velmi pozitivně naladěný, asi jako rádio EVROPA 3. Chilloval jsem si to ve velkém, ale Konožská stráž taková asi nebyla, jak divné! Stál jsem jako hora, ale přede mnou se postavila další hora, ještě větší! Pán asi jedl hodně steroidů nebo na to aspoň vypadal. Toužil jsem se ho dotknout a pohladit ho po jeho obrovské ruce. Toto jsem si však pro jistotu nechal na jindy. 
,,Důvod mé návštěvy, ptáš se, příteli?" Před sebe natáhnu ruku, celá zčerná, jako by byla z prachu, ale nakonec z ní "vyjede" flaška nejkvalitnějšího rumu od společnosti Ranmarovo blaho. Flašku jsem podal k mužovi, který letmě připomínal wrestlery z amerického WWE. 
,,Jedu za obchodem a také učinit velmi skvostnou obchodní nabídku Hokagemu. Zajisté se o to bude zajímat, HORO." Nevěděl jsem, jak ho nazvat a jelikož jsem byl velkolepý fanoušek Game of Thrones, muselo přijít označení jménem Hora.
Rokuro
Rokuro
Nukenin
Nukenin

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 02. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

Brána do Konohy Empty Re: Brána do Konohy

Příspěvek pro Neromi Senju Sun Jun 04, 2017 12:04 pm

Kapitán stráže si povzdychne a flašku si od Rokura převezme, z důvodu prozkoumání. "Hmm..." Očividně je otráven chováním cizince, neví co si počít s touto situací. "Hokage vás očekává?" S těmito slovy vrátí cizinci láhev, jelikož se mu to zdá jako úplatek, který jako ANBU kapitán rozhodně nepřijme.
Neromi Senju
Neromi Senju
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Brána do Konohy Empty Re: Brána do Konohy

Příspěvek pro Rokuro Sun Jun 04, 2017 10:13 pm

Poté co mi Hora vrátil láhev jsem ho asi půl minuty pozoroval, bez jakékoliv odpovědi. Bylo absolutně neslušné odmítnout hostitele, kdybych měl čas, ihned bych se s ním šel soudit do pořadu Soudkyně Barbara. Co mi však došlo během jeho otázky, bylo to, že se jedná jen o horu masa a svalů, inteligence byla značně pryč. Říkal jsem mu, že jdu učinit nabídku Hokagemu, tudíž bylo jasné, že o mně ještě neví, no nevadí, moje cesta musela pokračovat. 
,,Pan Hokage zajisté očekává dobré zprávy a byl by velmi nerad, kdyby mě neviděl." Byl jsem bohatým člověkem, který vlastnil spoustu informací. Začalo se šeptat o nepokojích mezi Kirigakure a Konohou a určitě by můj obchod přišel vhod právě Konoze.
,,Ale pokud si chcete vzít na triko PÁD vašeho Říma, je to na vás." Římem jsem symbolicky myslel Konohu, pokud to někomu došlo, mohlo se jednat o originální vtípek, pokud nedošlo, byli to prostě skvostní idi*ti. Čas běžel, má trpělivost ubíhala, ale úsměv mi z tváře nemizel. 
Rokuro
Rokuro
Nukenin
Nukenin

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 02. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

Brána do Konohy Empty Re: Brána do Konohy

Příspěvek pro Neromi Senju Sun Jun 04, 2017 10:20 pm

Kapitán před osobou chvíli stál a přešlapával na místě, jak přemýšlel. Nakonec však cizinci ustoupil z cesty a pokynul i ostatním, ať se klidí z stranou. Dobrá. Vstupte, ale nechceme žádné problémy ve vesnici. Rozumíme si? S těmito slovy se celá jednotka ANBU odebere na cestu zpět ke svým stanovištím.
Neromi Senju
Neromi Senju
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Brána do Konohy Empty Re: Brána do Konohy

Příspěvek pro Rokuro Sun Jun 04, 2017 10:26 pm

,,Hodnej pejsek.." Povím, když obcházím kapitána ANBU směrem dovnitř Konohy. Ve skutečnosti udělal dobrý skutek, protože kdybych dovnitř nebyl vpuštěn, Konoha by nezískala cenného spojence. Byla však chyba, že jsem nedostal mapu nebo alespoň nějakou mobilní aplikaci, která by mě navedla na budovu Hokageho. Musel jsem se spolehnout na vlastní pěst a doufat, že budovu najdu dřív, než nějací zlí pánové najdou mě. Úsměv od ucha k uchu poté doprovázel mé kroky. 

=PŘESUN=
Rokuro
Rokuro
Nukenin
Nukenin

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 02. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

Brána do Konohy Empty Re: Brána do Konohy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru