Naruto New Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Arashi Hyuugy

4 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Dům Arashi Hyuugy Empty Dům Arashi Hyuugy

Příspěvek pro Arashi Hyuuga Fri May 26, 2017 5:53 pm

Jedná se o malý domek s porovnáním domu  hlavní rodiny klanu, který se nachází na mimo centrum vesnice. Jedná se o dvoupatrový dům, který patří Arashiným rodičům. V přízemí se nachází obývací pokoj, kuchyně s jídelnou, vstupní hala a koupelna. V patře se nacházejí pokoje. Před domem je malá zahrádka a za domem se nachází tréninkové prostranství.
Arashi Hyuuga
Arashi Hyuuga
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Dům Arashi Hyuugy Empty Re: Dům Arashi Hyuugy

Příspěvek pro Arashi Hyuuga Sun May 28, 2017 9:48 pm

Ráno jsem se probudila celkem brzo a tak jsem se převlékla a umyla. Následně jsem vyrazila do kuchyně, abych se najedla. Když pojím, tak po sobě uklidím nádobí, protože ostatní ještě spí a poté se vrátím zpět do svého pokoje a začnu si okolo čela obvazovat obvaz a následně si dám čelenku. Když si vezmu i vybavení, tak se rozejdu do obýváku, kde se posadím a čekám na osobu, která má být od dnešního dne mým pomocníkem s tréninkem, ale nevím o koho se jedná a tak sedím a čekám, neboť mi bylo řečeno, že se pro mě zastaví.
Arashi Hyuuga
Arashi Hyuuga
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Dům Arashi Hyuugy Empty Re: Dům Arashi Hyuugy

Příspěvek pro Kameko Hyūga Sun May 28, 2017 9:54 pm

To, že mám pomôcť v tréningu Hyuugovi som brala ako povinnosť. Bolo mi prikázané pomôcť Arashi. Poznala som ju, avšak kedykoľvek som ju stretla, videla som v jej očiach číru nenávisť. Nezazlievala som jej to. Už ako malej mi bolo ľúto, že členovia vedľajšej vetvy musia niesť takýto údel, ale nemohla som s tým urobiť nič. Vedela som presne, kde býva. Moje kroky boli rýchle, vyzeralo to, ako keby som sa snáď nevedela dočkať a pritom som bola tak zmätená, pretože som nevedela, čo čakať. Iste ani netušila, že jej budem pomáhať práve ja. Napriek týmto pochybnostiam vyzerala moja bledá tvár dokonale chladná. Ktokoľvek, kto ma nepoznal, by povedal, že neoplývam žiadnymi ľudskými citmi. Slušne som zaklopala na dvere domu, kde bývala, čakajúc, že mi príde niekto otvoriť a vpustí ma dnu, aby som sa mohla konečne s Arashi porozprávať, objasniť jej situáciu a ďalšie kroky.
Kameko Hyūga
Kameko Hyūga
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 28. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Dům Arashi Hyuugy Empty Re: Dům Arashi Hyuugy

Příspěvek pro Arashi Hyuuga Sun May 28, 2017 10:03 pm

Sedím a raději ani nepřemýšlím, kdo by mohl být osobou, která mi bude pomáhat s tréninkem. Když po chvíli někdo zaklepe na dveře, tak vstanu a rozejdu se ke dveřím, které otevřu. „Dobrý den,“ řeknu a poté se podívám na osobu, která stojí ve dveřích.
'Heh, proč zrovna někdo z hlavní rodiny,' řeknu si pro sebe celkem dost naštvaně, ale snažím se to na sobě nechat znát.
„Pojďte dále,“ řeknu a následně nechám onu osobu vstoupit dovnitř a zavedu jí do obývacího pokoje, kde se následně posadím.
Arashi Hyuuga
Arashi Hyuuga
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Dům Arashi Hyuugy Empty Re: Dům Arashi Hyuugy

Příspěvek pro Kameko Hyūga Sun May 28, 2017 10:12 pm

Netrvalo dlho, než mi Arashi otvorila. Na prvý pohľad sa nezdala byť nahnevaná, avšak mala som taký pocit, že predo mnou len svoje pocity skrýva. Zo strachu? Zo slušnosti?
"Dobrý deň," venovala som jej celkom milý úsmev. To bol snáď jediný prejav citu, ktorý som vedela dať najavo. Hoc mi to prišlo celkom nepríjemné, vstúpila som do domu a nechala sa ňou viesť až do obývačky, kde som sa usadila oproti nej. Nechcela som zbytočne plytvať časom, preto som sa rovno pustila do vysvetlenia svojej návštevy.
"Určite ti bolo oznámené, že sa čoskoro dočkáš niekoho, kto ti pomôže s tréningom. Táto povinnosť častokrát pripadá na starších členov vedľajšej vetvy, v krajnom prípade i hlavnej vetvy. Keďže v tebe vodca vidí potenciál, rozhodol, že by bolo vhodné, ak by som ti pomohla s tréningom. Bude mi cťou," snažila som sa pôsobiť milo, priateľsky. Sama neviem, či sa mi to podarilo, dúfala som však, že táto celá situácia nedopadne priveľmi zle.
Kameko Hyūga
Kameko Hyūga
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 28. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Dům Arashi Hyuugy Empty Re: Dům Arashi Hyuugy

Příspěvek pro Arashi Hyuuga Sun May 28, 2017 10:19 pm

'Vypadá celkem přátelsky, ale že by za tím bylo něco jiného, že bych něco provedla, o ničem nevím, i když stačí se na mě podívat a všichni ví, jak nenávidím hlavní rodinu,' promítá se mi hlavou do doby, než řekne důvod své návštěvy.
„Ano vím o tom, že někdo z klanu mi má pomoct s tréninkem, ale nikdy by mě nenapadlo, že by to měl být někdo z hlavní rodiny,“ řeknu lehce zaraženě, čímž se potvrdí, že jsem dost nervózní a překvapená.
'No jsem celkem zvědavá, co řekne na techniky, které jsem se doposud naučila,' řeknu si pro sebe a následně se podívám na onu ženu, aby mohla pokračovat.
Arashi Hyuuga
Arashi Hyuuga
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Dům Arashi Hyuugy Empty Re: Dům Arashi Hyuugy

Příspěvek pro Kameko Hyūga Sun May 28, 2017 10:24 pm

V duchu som si vydýchla. Nechcela som žiadne problémy, snažila som sa o to, aby vzťahy medzi hlavnou a vedľajšou vetvou boli dostatočne dobré k tomu, aby z toho opäť nevzišla nenávisť. Arashi zatiaľ neprejavovala nejaké väčšie náznaky odporu voči mne, čo som brala ako dobré znamenie. Pokrčila som ramenami.
"Raz to tak či tak muselo prísť," zastrčila som si prameň vlasov za ucho.
"Kedy chceš teda začať? Ja som pripravená hoc aj teraz, mám dostatok voľného času," v nemocnici som síce práce mávala cez hlavu, ale i ja som len človek a občas si zaslúžim aký taký oddych. Tréning bola pre mňa dobrou možnosťou pre relax. Všetko lepšie než sedieť na zadku v kancelárii alebo počúvať problémy starých žien popritom, ako im ošetrujem zdánlivo veľké zranenie. A pri tom častokrát ide len o obyčajnú odreninu. Dnešné babky sú strašné.
Kameko Hyūga
Kameko Hyūga
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 28. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Dům Arashi Hyuugy Empty Re: Dům Arashi Hyuugy

Příspěvek pro Arashi Hyuuga Sun May 28, 2017 10:30 pm

„Klidně můžeme jít trénovat teď, já mám čas,“ odpovím a podívám se na onu ženu.
'Zatím vypadá, že bude celkem v pohodě, nevím proč, ale chová se jinak než ostatní a nebo je to jen klam,' pomyslím si.
Arashi Hyuuga
Arashi Hyuuga
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Dům Arashi Hyuugy Empty Re: Dům Arashi Hyuugy

Příspěvek pro Kameko Hyūga Sun May 28, 2017 10:35 pm

"Výborne," z vrecka som vytiahla gumičku, ktorou som si zopla vlasy do copu, aby mi zbytočne nezavadzali. Postavila som sa a vyšla z obývačky. V tom som si uvedomila, že vlastne neviem, kadiaľ ísť. Bolo nebezpečné trénovať dnu. Teda nie tak nebezpečné, len by sa náhodou mohlo niečo rozbiť a oprava by nemusela stáť práve najmenej.
"Už len nájsť nejaké fajn miesto na tréning...máte tu nejaký vhodný priestor?" určite mali. Chodievala som sem však len zriedkakedy, preto som nemala ani tušenia, kde by sa mohlo niečo také nachádzať. Čakala som na to, až sa Arashi ujme vedenia.
Kameko Hyūga
Kameko Hyūga
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 28. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Dům Arashi Hyuugy Empty Re: Dům Arashi Hyuugy

Příspěvek pro Arashi Hyuuga Sun May 28, 2017 10:40 pm

Dívám se na ní a zamyslím se. „Za domem máme místo na trénink,“ řeknu a následně se rozejdu za dům.
Když tam dojdeme, tak se zastavím a čekám, co budeme dělat.
Arashi Hyuuga
Arashi Hyuuga
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Dům Arashi Hyuugy Empty Re: Dům Arashi Hyuugy

Příspěvek pro Kameko Hyūga Sun May 28, 2017 10:45 pm

Kývla som hlavou. V tom momente som nevidela dôvod k tomu povedať niečo viac. Vyrazila som za ňou za dom, kde som zbadala spomínané miesto. Nenachádzalo sa tam nič vzácne, bolo tam dostatok priestoru i pre naše diaľkové techniky. Skvelé. Postavila som sa čelom ku Arashi v diaľke približne desať metrov od nej.
"Fajn. Teraz by som chcela vidieť, čo v tebe je. Žiadne techniky. Len Byakugan a číre Taijutsu," ako lepšie zhodnotiť bojové schopnosti, než bojom telo na telo? Bola som zvedavá, čo v nej je. Presunula som sa do bojového postoja, aktivovala Byakugan. Prečo som povolila aj ten? Pretože ten bol našou neoddeliteľnou súčasťou. Nedával nám len schopnosť vidieť chakru. Ale aj takmer 360 stupňový rozhľad či dokonca nám pomáhal prispôsobovať sa rýchlym Shinobim. Rukou som jej naznačila, aby začala ako prvá.
Kameko Hyūga
Kameko Hyūga
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 28. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Dům Arashi Hyuugy Empty Re: Dům Arashi Hyuugy

Příspěvek pro Arashi Hyuuga Sun May 28, 2017 10:53 pm

Když určila pravidla tréninku, tak jsem kývla hlavou. Následně jsem aktivovala Byakugan a zaujala jsem bojovou pozici. Poté co pokynula rukou, abych začala,
tak jsem se rozběhla a pravou ruku jsem sevřela v pěst a zamířila jsem s ní na obličej. Těsně předtím jsem zaútočila ještě levou pěstí na její břicho.
'No nějak začít musím,' řeknu si pro sebe a čekám, jak na to zareaguje moje současné protivnice.
Arashi Hyuuga
Arashi Hyuuga
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Dům Arashi Hyuugy Empty Re: Dům Arashi Hyuugy

Příspěvek pro Kameko Hyūga Mon May 29, 2017 11:58 am

Pousmiala som sa keď sa po mojej výzve rozbehla priamo proti mne mieriac na mňa dvomi údermi. Stačil mi jeden pohľad na ňu, aby som v nej zbadala tú...zúrivosť? Jej útok ma neprekvapil, práve z toho dôvodu som obe päste zľahka vykryla uhnutím a následne som prešla do ofenzívy ja, keď som ju zasypala sériou presne mierených úderov. Chcela som vidieť jej schopnosť reagovať na zmenu, jej prispôsobovanie sa, reflexy, z toho dôvodu moje údery neboli práve najslabšie. Nešetrila som ju. Snažila som sa síce o to nespôsobovať žiadne konflikty, ale Arashi nemohla očakávať, že ju budem šetriť. Ak by skončila so zranením, bolo by to pričinené jej vlastným zlyhaním, chybou. A z chýb sa človek učí.
Dům Arashi Hyuugy Tumblr_oeym6km8KI1qmrq51o1_500
Kameko Hyūga
Kameko Hyūga
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 28. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Dům Arashi Hyuugy Empty Re: Dům Arashi Hyuugy

Příspěvek pro Arashi Hyuuga Mon May 29, 2017 12:06 pm

Oba moje útoky zablokovala, jak jsem předpokládala. Následně jsem se snažila blokovat a vyhýbat se útokům, které na mě šly. Mezitím jsem se dokonce pokoušela i já sama zaútočit, ale moc šancí k tomu nebylo.
'Tohle nebude vůbec lehké,' pomyslím, zatím co se vyhýbám dalším zásahům, které jsou na mě směřovány.
Arashi Hyuuga
Arashi Hyuuga
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Dům Arashi Hyuugy Empty Re: Dům Arashi Hyuugy

Příspěvek pro Kameko Hyūga Mon May 29, 2017 2:53 pm

Obrana jej šla veľmi dobre. Mojim úderom sa úspešne vyhýbala alebo blokovala. Musela som uznať, že nie je tak slabá, ale potrebovala viac tréningu aby rozvinula svoj potenciál presne tak, ako ja, keď som bola ešte mladá. Pousmiala som sa. Tesne po jednom z jej nie príliš vydarených výpadov, ktorý som bez väčších problémov vyblokovala, som namierila svoju dlaň proti jej hrudi. Práve to bola chvíľa, kedy som sa nazdávala, že bude pre ňu ťažšie reagovať, keďže to bolo tesne po jej útoku. Uvidíme.
Som zvedavá, ako sa vysporiadaš s týmto, maličká..., preletelo mi mysľou. Necítila som nič viac, než zvedavosť. Ubráni sa? Obráti to vo svoj prospech? Nestihne zareagovať?
Kameko Hyūga
Kameko Hyūga
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 28. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Dům Arashi Hyuugy Empty Re: Dům Arashi Hyuugy

Příspěvek pro Arashi Hyuuga Mon May 29, 2017 7:51 pm

Nás souboj pokračovat zajímavě. Kupodivu se mi dařilo blokovat a vyhýbat se útokům mé oponentky.
'Hmm, zajím to je celkem zajímavé, jsem zvědavá, co na mě ještě vytáhne,' řeknu si pro sebe a jen se usměju.
Když se můj útok nepovede, tak se na ní podívám. Následně si všimnu, že její ruka útočí na můj hrudník. 'Sakra co budu dělat,' proletí mi hlavou. Následně se skrčím tak, aby její ruka narazila na mou čelenku.
Arashi Hyuuga
Arashi Hyuuga
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Dům Arashi Hyuugy Empty Re: Dům Arashi Hyuugy

Příspěvek pro Kameko Hyūga Mon May 29, 2017 9:39 pm

Vskutku zaujímavá reakcia. Skrčila sa, čím moja dlaň udrela do jej čela, resp. čelenky, ktorá ju takto pravdepodobne zachránila pred nepríjemnou hrčou. Koniec koncov, bola to jej funkcia. Pery sa mi skryvili do pobaveného úsmevu. Mala jedno šťastie. A tým bolo to, že som nepoužívala plný rozsah svojej brutálnej sily. Vlastne, bolo by to istým spôsobom podvádzanie, pretože tú dosahujem s pomocou chakry. Sotva sa ale stihla z tohto úderu spamätať, mierili na ňu ďalšie dve spoločne s kopom. Nemienila som ju šetriť. Správny Hyūga vydrží veľa, bojuje do konca, nevzdáva sa. To nás predsa učili už odmalička. Hoc nemala prístup ku všetkým technikám nášho klanu, stále mohla byť mocným Shinobim.
Dům Arashi Hyuugy Tumblr_njoe0gLnMF1s4luv4o1_500
Kameko Hyūga
Kameko Hyūga
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 28. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Dům Arashi Hyuugy Empty Re: Dům Arashi Hyuugy

Příspěvek pro Shiro a Kuro Mon May 29, 2017 10:07 pm

Nedaleko bojující dvojice se objeví portál ze, kterého vypadne tělo Hokageho za, kterým vyjdou dvě maskované postavy. Bíle oděný muž z dvojice poklekne k ležícímu Hokagemu a následně ho za pomocí Sharinganu vysvobodí z genjutsu. ,,Zde naše práce končí, bratře." S těmito slovy vstane a společně se svým druhem náhle zmizí.
Shiro a Kuro
Shiro a Kuro
Nukenin *HA
Nukenin *HA

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 04. 17

http://ns-stories.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Dům Arashi Hyuugy Empty Re: Dům Arashi Hyuugy

Příspěvek pro Neromi Senju Mon May 29, 2017 10:11 pm

Když otevřu oči, tak zmateně hledím kolem sebe. Pamatuji si, jak jsem sedě v Kiri a z ničeho nic sedím kdesi na dvorku. Chvíli mi trvá, než si má mysl dá vše dohromady a uvědomí si, co vše se za tento den událo. Pomalu vstanu, opráším své oblečení a teprve po chvilce přemýšlení začínám rozpoznávat místo, kde jsem se ocitl.
Neromi Senju
Neromi Senju
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Dům Arashi Hyuugy Empty Re: Dům Arashi Hyuugy

Příspěvek pro Arashi Hyuuga Mon May 29, 2017 10:31 pm

Celkem jsem se podivila, že jsem se jejímu útoku dokázala vyhnout, no poté mě zasáhla dalšími ranami. Můj pohled se jen zakřivil lehkou bolestí, ale poté jsem se opět narovnala do bojové pozice a čekala, jsem, až na mě opět zaútočí. Soustředila jsem se jen na mou soupeřku a okolí jsem vůbec nevnímala.
Arashi Hyuuga
Arashi Hyuuga
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Dům Arashi Hyuugy Empty Re: Dům Arashi Hyuugy

Příspěvek pro Kameko Hyūga Mon May 29, 2017 10:34 pm

Sotva sme sa obe stihli dokopať k ďalším krokom prvotného tréningu, s pomocou Byakuganu som okamžite zaregistrovala akýsi portál. Takmer okamžite som k nemu obrátila svoju plnú pozornosť. Kto to bol? Šlo o útok? Z portálu napokon vyšli dve neznáme osoby, už na prvý pohľad podozrivo vyzerajúce, držiac v rukách samotného Hokageho. Zaregistrovala som prítomnosť cudzej chakry v jeho chakrovom systéme. Genjutsu? Čo sa tu sakra dialo?
"Hokage-sama?" vyriekla som prekvapeným, no stále chladným tónom, kompletne zmätená. Vykročila som smerom k nemu, premeriavajúc si postavy, ktoré ho sem priviedli. Zmizli tak rýchlo ako sa objavili. Nezdali sa byť nepriateľmi. Ak by to tak bolo, zneškodnili by ho. Alebo šlo snáď o nejakú špinavú hru?
"Ste v poriadku?" nič viac, nič menej. Hokage nehokage, nerada som plýtvala slovami a inak to nebolo ani v tomto prípade. Môj výraz bol chladný, nič nehovoriaci. Nie preto, že by som vážne nič necítila, ale preto, že som nedokázala správne vyjadrovať svoje pocity, teda okrem úsmevu. Usmievať sa tu však ako blbec nepripadalo v úvahu. . Hodila som krátky pohľad na Arashi.
Kameko Hyūga
Kameko Hyūga
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 28. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Dům Arashi Hyuugy Empty Re: Dům Arashi Hyuugy

Příspěvek pro Neromi Senju Mon May 29, 2017 10:42 pm

Trochu zavrávorám a opřu se o nejbližší zeď. Změna prostředí a probuzení z genjutsu během krátké chvíle na mě byly moc ráznou a náhlou změnou. Znenadání uslyším hlas a pomalu svou pozornost upřu na jeho zdroj. "Takže jsem v Konoze, jak vidím." Prohlásím polohlasně. Mé oči se setkají s dívkou stojící nedaleko mě. "Vracím se ze setkání s Mizukagem .. A jak jistě vidíte, ne vše proběhlo podle plánů."
Neromi Senju
Neromi Senju
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Dům Arashi Hyuugy Empty Re: Dům Arashi Hyuugy

Příspěvek pro Arashi Hyuuga Mon May 29, 2017 10:55 pm

Když se začne dívat, jinam, tak se otočím a podívám se, co se to vlastně děje. Když se tam objeví Hokage, tak překvapeně zamrkám a tvářím se neutrálně. ' Proč je tady Hokage-sama, jak se tady vzal,' řeknu si pro sebe.
Arashi Hyuuga
Arashi Hyuuga
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Dům Arashi Hyuugy Empty Re: Dům Arashi Hyuugy

Příspěvek pro Kameko Hyūga Mon May 29, 2017 11:04 pm

Založila som si ruky na hrudi. Jeho slová ma znepokojujú, rovnako ako spoločnosť, ktorá ho sem...priviedla.
"Táto informácia ma absolútne neprekvapuje. Šli ste tam sám a vrátili sa v doprovode nejakých dvoch cudzincov, ktorí vám pravdepodobne zachránili život. Nemali by ste takto riskovať," úprimne, nečakala som, že sa mi zdôverí. Napriek svojim schopnostiam som bola len jeden z mnohých Joninov, aj keď je pravdou, že čoskoro budem vodkyňou klanu.
"To, že sa tak Mizukage zachoval, neznačí nič dobré. Možno niečo zamýšľa. Možno prichádzajú temné časy. Nič nové," ľahostajne som pokrčila ramenami.
"Kto boli tí dvaja, ktorí vás tu priniesli? Som si istá, že som ich tu ešte nevidela. A verte tomu, že takých zamaskovaných podivínov by som si pamätala," nadvihla som obočie. Arashi len tak postávala v diaľke. Ťažko povedať, či budeme ešte pokračovať, záležalo to od toho, či bude Hokage niečo potrebovať alebo budem mať pre dnešok voľno.
Kameko Hyūga
Kameko Hyūga
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 28. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Dům Arashi Hyuugy Empty Re: Dům Arashi Hyuugy

Příspěvek pro Neromi Senju Mon May 29, 2017 11:15 pm

Odkašlu si. "Původně jsem na cestách nebyl sám, ale v našich řadách se objevili zrádci." Popojdu ke Kameko blíž, aby jsme mohli mluvit z očí do oči. "Zdá se, že vše bude muset podléhat větším kontrolám ... A bohužel ne každému se dá věřit, a to ani doma." Povzdychnu si mírně posmutněle nad tímto zjištěním. Následně položím ruku na rameno Kameko. "Děkuji za tvoji starost." Pousměji se. "Bohužel ti nemohu sdělit nic bližšího ohledně té dvojice." Odmlčím se. "Alespoň ne teď. Pokud to bude možné, stav se později v mé kanceláři a probereme pár záležitostí, ano?"
Neromi Senju
Neromi Senju
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Dům Arashi Hyuugy Empty Re: Dům Arashi Hyuugy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru