Naruto New Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Katsumi a Lochivana Soburin

2 posters

Goto down

Dům Katsumi a Lochivana Soburin Empty Dům Katsumi a Lochivana Soburin

Příspěvek pro Katsumi Soburin Fri May 26, 2017 5:41 pm

Jedná se o malý domek, který má dvě patra. V přízemí je vstupní hala, koupelna, velká kuchyň s jídelnou a prostorný obývací pokoj. V patře je knihovna, která také slouží jako pracovna a dva pokoje. Dům je moderně zařízený a nahází se v něm vše, co sourozenci potřebují pro život.
Za domem je malé jezírko a prostranství na kterém se dá trénovat.


Naposledy upravil Katsumi Soburin dne Sat Jun 03, 2017 9:18 pm, celkově upraveno 1 krát
Katsumi Soburin
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Dům Katsumi a Lochivana Soburin Empty Re: Dům Katsumi a Lochivana Soburin

Příspěvek pro Katsumi Soburin Sun May 28, 2017 8:43 pm

Ráno jsem se probudila celkem pozdě, byl to další den, kdy po mě Mizukage nic nechtěl a tak jsem se rozhodla, že opět trochu prospím a následně se zajdu podívat do nemocnice, jestli po mě někdo nebude něco potřebovat.
Když se probudím, tak vstanu z postele a rozejdu se do koupelny. Následně se převléknu a poté zamířím do kuchyně, kde si udělám něco k snídaní a posadím se ke stolu a začnu jíst. U jídla přemýšlím, co budu dneska všechno dělat, napadlo mě, že bych si mohla jít zatrénovat, ale nevěděla jsem s kým nikdo mě nenapadlo, takže to vypadá, že zase budu zase trénovat sama.
Po jídle po sobě uklidím nádobí a následně si vezmu ještě nějaké věci a rozejdu se směrem ke vstupním dveřím a poté se rozejde směrem k nemocnici.

//Nemocnice
Katsumi Soburin
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Dům Katsumi a Lochivana Soburin Empty Re: Dům Katsumi a Lochivana Soburin

Příspěvek pro Lochivan Soburin Sat Jun 03, 2017 9:57 pm

Dneska jsem se probudil celkem brzo, ale jelikož jsem musel zařídit spoustu věcí, jelikož chod domácnosti jsem obstarával já, jelikož sesta povětšinou nebyla častým náštěvníkem tohoto bydliště.
Ospale zívnu a rozejdu se do obchodu, když se vrátím,tak zjistím, že Katsume už je opět pryč a tak si připravím snídani, pojím, umyjí nádobí a následně se zvednu a rozejdu k Mizukagemu, jelikož jsem měl požádat o misi pro můj tým. /Věděť, že být velitelem bude znamenat i tohle, tak bych se dál pral o místo v předu./ Povzdechnu si a pokračuji v cestě, jelikož vím, že kdybych se zastavil, tak bych se horko těžko znovu rozešel.

//Hlavní budova-úřad Mizukageho
Lochivan Soburin
Lochivan Soburin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 03. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

Dům Katsumi a Lochivana Soburin Empty Re: Dům Katsumi a Lochivana Soburin

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru