Naruto New Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní budova- úřad Mizukageho

+3
Daian Zohume
Neromi Senju
Nawaki
7 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Hlavní budova- úřad Mizukageho Empty Hlavní budova- úřad Mizukageho

Příspěvek pro Nawaki Thu May 25, 2017 11:27 pm

Uprostřed vesnice stojí majestátní prosklená budova hranolového tvaru s volným prostorem uprostřed, kde se nachází nádherný park. Budova je z železobetonové konstrukce s velkými skleněnými kanceláři pro jednotlivé úřady. Tady to tedy je, místo, kde sídlí veškerá administrativa Kirigakure. Pokud chcete misi, přišli jste za Mizukagem atd., jste tu správně. Většinu času tráví ve své kanceláři  v nejvyšším patře, odkud má výhled na celou Kirigakure.
Nawaki
Nawaki
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 13. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Hlavní budova- úřad Mizukageho Empty Re: Hlavní budova- úřad Mizukageho

Příspěvek pro Nawaki Sat May 27, 2017 4:46 pm

Prošli jsme napříč vesnicí a došli jsme až do hlavní budovy, nejvyšší budovy vesnice. Vešli jsme dovnitř a po schodech jsme vyšli až do mé kanceláře. Byla to celkem výška, ale nakonec tu sedím ve svém křesle. "Posaď se tady." Řeknu a prstem ukážu na židli před stolem, takže budeme sedět naproti sobě. Následně si sundám klobouk, který položím na kraj stolu a rukou sáhnu po láhvi saké. Poté už stačí z jiné zásuvky vytáhnout dvě skleničky a rozlít. "Doufám, že pijete." Řeknu, aby řeč nestála, a jakmile je dolito, postrčím sklenici k němu. "O čem tedy plánujeme dnes hovořit?"
Nawaki
Nawaki
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 13. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Hlavní budova- úřad Mizukageho Empty Re: Hlavní budova- úřad Mizukageho

Příspěvek pro Nawaki Sat May 27, 2017 5:34 pm

"Na zdraví." Přidám se k salutu a loknu si pořádného doušku. Abych pravdu řekl, jeho chování mě trochu překvapilo. Byla to moje kancelář, ale choval se tu jako by tu bydlel. Jen jsem sledoval, jak se mu ladně pohupuje nožka na noze a mírně si míchal svůj drink houpavými pohyby zápěstí. "Až budeš v Konoze, vys*r se jim tam na stůl." Řekne Yin, načež se v duchu uchechtnu, už jen ta představa, jak dřepím Hokagemu na stole a pokládám tam kabel byla prostě k popukání.
Když začne mluvit o uzavírání míru, nechápavě se na něj podívám, přemýšlejíc, jestli si ze mě dělá srandu nebo ne. Kopl jsem do sebe zbytek saké a hned si doléval další skleničku. "Takehiko-san, nechápu, o čem mluvíte." Řeknu, zatímco si rozrušeně dolévám další skleničku. "Uzavření míru? Copak jsme ve válce, abych uzavírali mír? Nechápu to." Snad jsem mu nyní jasně vysvětlil, proč jsem se tak zděsil. Zakroutím hlavou a kopnu do sebe nově nalitou skleničku. Následně se opřu do křesla a slyšitelně si oddechnu, pálilo to, a tak to má být!
"Víte, myslím, že pro nás bude nejdůležitější, aby naše dva národy společně mohli volně obchodovat. Aby obchodníkům na našich oceánech a ve vašich lesích, nehrozilo žádné nebezpečí." Snažím se mluvit pomalu a jasně, snažím se volit ta správná slova, abych se nedotkl citů Konohagakure, aby to nepochopila špatně. Aby si to nevyložila tak, že ji od nás hrozí nebezpečí. "Dříve než uzavřeme nějakou takovou smlouvu, bude pro naše země dobré, aby delší dobu budovaly silné přátelství. Máme dobré základy, ale pokud dům postavíme příliš rychle, první bouře domek strhne. Chápeme se?" Řeknu, načež propletu prsty, lokty se opřu o stůl a bradu si palci na rukou podpírám. "Myslím, že prvním krokem k budování pevnějších vztahů, by měla být nějaká událost, která naše dvě země sblíží zas o něco více."
Nawaki
Nawaki
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 13. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Hlavní budova- úřad Mizukageho Empty Re: Hlavní budova- úřad Mizukageho

Příspěvek pro Nawaki Sun May 28, 2017 10:42 am

"To je pravda," Přitakám s úsměvem. "Ale jakmile přijde, nepotřebujeme přeci smlouvu na to, abychom si mohli vzájemně pomoci, no ne?" Dokončím větu, kterou jsem předtím započal. "Uspořádejme závod. Využijeme závodu ke sblížení obou vesnic. Co Vy na to, Takehiho-san?"
Nawaki
Nawaki
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 13. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Hlavní budova- úřad Mizukageho Empty Re: Hlavní budova- úřad Mizukageho

Příspěvek pro Neromi Senju Mon May 29, 2017 6:31 pm

Po celou dobu cesty k úřadu Mizukagemi mi běhá mráz po zádech. Z tohoto vojenského systému mám špatný pocit, jako kdyby se zde připravovalo k válce. "Ale ... Proč?" Ptám se sám sebe, avšak než přijdu na jakoukoliv odpověď ocitnu se přede dveřmi kanceláře Mizukageho a dle slušného vychování zaklepu.
Neromi Senju
Neromi Senju
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Hlavní budova- úřad Mizukageho Empty Re: Hlavní budova- úřad Mizukageho

Příspěvek pro Nawaki Mon May 29, 2017 6:39 pm

... "Takže jsme domluvení, o tom, co jsme nyní probírali, ještě promluvím s Hokagem." Řeknu nakonec, když se s Takem neshodneme na průběhu oné události. Potřeseme si rukou a on odejde, možná se s ním Neromi dokonce potkal na schodech, ale jakmile sejde ze schodů, už ho neviděl, a bůh ví, jestli ještě někdy uvidí. ANBU s tebou vyšli do nejvyššího patra, kde sídlila kancelář Mizukageho.
"Dále." Řeknu, načež si naliji další sklenici saké a počkám, kdo to vlastně vstoupí. I když jsem to vlastně stejně dávno věděl, však tuhle ochranku jsem mu domluvil já. Z rukávu mi vyletěl netopýr, který se usadil na stolku a ustrašeně začal pištět. Já jsem ho zatím prstem hladil po hlavě, nicméně zatím ho to o moc víc neutišilo. 
Nawaki
Nawaki
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 13. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Hlavní budova- úřad Mizukageho Empty Re: Hlavní budova- úřad Mizukageho

Příspěvek pro Neromi Senju Mon May 29, 2017 6:45 pm

Po vyzvání vejdu dovnitř a nejprve se porozhlédnu po celé místnosti. "Zrádce zde tedy není." Prohlásím polohlasně, následně obrátím svoji pozornost k Mizukagemu přede mnou. "Omluvte moji hrubost. Dle mých informací se zde nacházel Takehiko Senju, který je aktuálně na nejvyšší příčce hledaných osob." Během mého proslovu dojdu ke stolu Mizukageho a se vší zdvořilostí mu nabídnu ruku k potřásání. "Avšak to není důvod proč jsem vážil cestu až sem, že?"
Neromi Senju
Neromi Senju
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Hlavní budova- úřad Mizukageho Empty Re: Hlavní budova- úřad Mizukageho

Příspěvek pro Nawaki Mon May 29, 2017 6:54 pm

Zajímavé antré. A zajímavé zjištění. Teď mi aspoň nikdo nebude moct vyčítat, co se chystám udělat. "Slibuji vám, že jestli ho jednotky Kirigakure odchytí ještě ve vesnici, dáme vám ho jako dar." Řeknu s milým, byť trochu přehraným, úsměvem na tváři. Možná za to ale také mohlo to, že mám minimální šestou skleničku, tedy sedmou. Jakmile dopiji, odložím sklenici k okraji stolu, tu Takehikeho si vezmu také, dám jí na tác se špinavým nádobím, který sem tam i vynesu. Dnes tu byla uklízečka, takže je čistý.
Ruka k potřásání se neodmítá ani nepříteli, natož někomu, s kým má Kirigakure tak dobré vztahy. Samozřejmě Hokageho pevně stisknu a potřesu, jak je to u nás zvykem. "Posaďte se." Řeknu a rukou ukážu na židli, kde předtím seděl Takehiko, před mým stolem. Jednu ruku mám položenou na hlavě netopýra, druhou skrývám pod stolem. "To jistě ne. Předpokládám však, že my důvod své návštěvy sdělíte. Je v mém zájmu, aby Kirigakure a Konohagakure zanechaly vztahy stejné, ba i lepší, než doposud."
Nawaki
Nawaki
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 13. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Hlavní budova- úřad Mizukageho Empty Re: Hlavní budova- úřad Mizukageho

Příspěvek pro Neromi Senju Mon May 29, 2017 7:05 pm

Po představení si lehce upravím plášť a pomalu se posadím. Před dalšími slovy naschvál nechám menší odmlku, která mi pomůže zvážit další slova. "Má návštěva má za cíl Vás, jakožto Mizukageho poznat a následně bych rád probral vztah mezi Konohou a Kirigakure." Znovu se na chvíli odmlčím, abych nechal Mizukageho vstřebat má slova. "Popřípadě bych rád s Vámi projednal další možnosti spolupráce, aby se náš dobrý vztah mohl dále rozvíjet." Vše pronáším s přátelským tónem a lehkým úsměvem na tváři.
Neromi Senju
Neromi Senju
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Hlavní budova- úřad Mizukageho Empty Re: Hlavní budova- úřad Mizukageho

Příspěvek pro Nawaki Mon May 29, 2017 7:20 pm

"Máš příležitost!"
"Já vím..."
"Zaútoč!"
"Ne, nepotřebuji ho mrtvého."
Yin v mé hlavě opět promluvil. Ještě aby ne, tahle situace pro něj musí být vzrušující. S úsměvem sáhnu vytáhnu z pod stolu zcela speciální láhev, určenou pro takové návštěvy, jako je návštěva Hokageho. Láhev byla z černé keramiky, vršek zapečetěný včelím voskem. Následně vyndám čistou sklenici pro Hokageho, kterou mu přes stůl přihodím. Jak se k němu sklenice blíží, jde slyšet dutý zvuk desky a dna sklenice. "Och, to je od Vás velmi milé, Hokage." Řeknu pobaveně. Zažil jsem toho hodně, ještě před chvíli tu byl jeden z jejich vesnice vyjednávat mír, jakoby jsme válčili, no a teď tu seděl druhý, který měl potřebu se se mnou seznámit a poznat, kým jsem. Byl jsem od srdce pobaven. "Nejlépe se seznamuje nad lahví dobrého pití, nesouhlasíte?" Řeknu stále úsměvně, zamávám před námi černou lahví, abych věděl, zda-li mohu otevřít nebo je Neromi abstinent. "Co třeba si začít tykat?"
Nawaki
Nawaki
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 13. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Hlavní budova- úřad Mizukageho Empty Re: Hlavní budova- úřad Mizukageho

Příspěvek pro Neromi Senju Mon May 29, 2017 7:27 pm

Mávnu rukou v nesouhlasném gestu nad sklenkou. "Obávám se, že musím odmítnout. Jsem tu pracovně a nechci se nechat rozptylovat. Vy si samozřejmě dát můžete, i za mne." Usměji se nad nabídkou. "Samozřejmě si to nevykládejte nijak zle, v otázce seznamování opravdu dobré víno přijde vhod." Promnu si ruce v usilovném přemýšlení nad celou situací, přičemž mě zaskočí nabídka tykání. "Pokud to nijak nevadí Vám, tak tuto nabídku rozhodně neodmítnu."
Neromi Senju
Neromi Senju
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Hlavní budova- úřad Mizukageho Empty Re: Hlavní budova- úřad Mizukageho

Příspěvek pro Nawaki Mon May 29, 2017 7:41 pm

"Dám..." Pronesu zklamaně, následně otevřu onu láhev, kterou jsem si šetřil, a nalil si sklenici tmavého moku. Zatímco mluvil, nahnul jsem se k tekutině a přičichl si. "To je vůně! Bylinky, rýžové víno a karamelizovaný med. Nic lepšího snad člověk po antikoncepci nevymyslel." Řekl jsem si v duchu a na jazyk jsem si rozlil trošku této pochutiny. Nic lepšího jsem v životě nepil. Hokage bude jednoho dne litovat, že si nedal ani trošku z této pozemské ambrozie.
"Výborně, říkejte mi Nawaki." Řeknu nezaujatě, následně si opět loknu, odložím sklenku a ruce položím na stůl, netopýr, který doteď ležel na stole, se začal sápat po mé ruce až na mé rameno, kde se usadil, a nepřátelsky se na Hokageho díval. "V tomhle jsem vskutku nikdy nebyl dobrý, co se bude dít v našem seznamování dále?"
Nawaki
Nawaki
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 13. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Hlavní budova- úřad Mizukageho Empty Re: Hlavní budova- úřad Mizukageho

Příspěvek pro Neromi Senju Mon May 29, 2017 7:47 pm

Se zaujetím sleduji netopýra. "Mě můžete říkat Neromi" Znovu se vrátím pohledem k Mizukagemu. "Pokračujme ... Pokládáním otázek." Chvíli se zamyslím. "Myslím, že nikomu neujde vzrůstající bojová síla Kiri. Proto by mě zajímal důvod k oné ... mobilizaci." Lokty se opřu o kraj stolu a propletu si prsty dohromady, upřeně hledím stále vpřed na Mizukageho. "Jistě chápete, že to v mnoha lidech budí strach a pocit ohrožení ..." usměji se ještě víc. "A navíc jsem hrozně zvědavý člověk."
Neromi Senju
Neromi Senju
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Hlavní budova- úřad Mizukageho Empty Re: Hlavní budova- úřad Mizukageho

Příspěvek pro Nawaki Mon May 29, 2017 7:57 pm

"Říkám mu Balgash, je to můj nejoblíbenější, rozumí mi." Řeknu, když vidím, jak upřeně se Neromi dívá na mého netopýra. Letmě ho (toho netopýra, ne Hokageho) pohladím po hlavičce, ale jakmile tak udělám, začne svými zoubky kousat. Tady ten rozhovor nevypadal tak, jak jsem si ho představoval, přeci jen, pod pojmem "seznámení" si člověk vybaví něco jiného. Úsměv mi z tváře zmizí.
"Síla? Ale kdepak. Ta síla tu byla vždy, ukrytá pod povrchem zrádců, špehů, intrikářů a reforem, které ty jejich hry dělali zcela legální. Já jsem jen vzal hadr a pořádně tu sílu, jak vy říkáte, oprášil." Odpovím zcela vážně, popadnu drink a opět si srknu. "Mnoha? Strach ze mě mají pouze Ti, co mají špinavé ruce. Pochopte, já nemám v plánu proti nikomu válčit. Ujal jsem se veškeré moci, abych zničil korupci. A to je to, čeho se Ti mnozí lidé bojí, že zničím i je." Odpovím kupodivu srozumitelně, moje oči by se nyní daly použít v autě jako zpětná zrcátka. "Bojíš se?"
Nawaki
Nawaki
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 13. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Hlavní budova- úřad Mizukageho Empty Re: Hlavní budova- úřad Mizukageho

Příspěvek pro Neromi Senju Mon May 29, 2017 8:05 pm

Upřeně hledím nějakou dobu přímo do očí Mizukageho, dávám si načas s odpovědí, jako kdybych se snažil v té osobě přede mnou číst, odhadnout ji. "Měl bych?" Jako naschvál odpovídám otázkou. "Víte, dle mě člověka nejlépe poznáte dle jeho cílů a postupů." Znovu se opřu do židle a rozhodím rukami do obou stran. "Činy přeci mluví za vše, nemám pravdu?" Povzdychnu si. "Mohu Vám zde o sobě říci cokoliv, tak jako Vy. Ale čemu uvěříte a čemu ne...to je již na Vás. A právě činy mohou ukázat ty pravé úmysly."
Neromi Senju
Neromi Senju
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Hlavní budova- úřad Mizukageho Empty Re: Hlavní budova- úřad Mizukageho

Příspěvek pro Nawaki Mon May 29, 2017 8:14 pm

"Nemáte, to ví každý karetní hráč." Odpovím nezaujatě, zatímco se lehce otočím k výhledu na Kirigakure, to je ten důvod, proč to všechno vlastně dělám. Nemuseli jsme si v tomhle bodě rozumět, ale pravda nakonec ukáže, kdo měl pravdu. Na jeho předešlou otázku ohledně toho, zda by se měl bát, jsem neodpověděl, považoval jsem to za řečnickou otázku, odpověď jsem znal. Jinak by tu koneckonců ani nebyl.
"Svět se mění a si pro něj až moc přímočarý, příteli. Nakonec Tě zradí ten, komu nejvíce věříš, protože činy neukázaly, že by to měl udělat." Následně dopiji a otočím se k němu zpátky, přičemž si naleji další skleničku.
Nawaki
Nawaki
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 13. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Hlavní budova- úřad Mizukageho Empty Re: Hlavní budova- úřad Mizukageho

Příspěvek pro Neromi Senju Mon May 29, 2017 8:21 pm

Celou dobu pozoruji Mizukageho a pozorně naslouchám jeho slovům. "Víte, já nikdy neměl rád ty pletky, falešné hraní a využívání ostatních." Odkašlu si. "Možná si můžete říct, že jsem blázen. Být takto přímočarý, ale povězte ... Měli by jsme na sebe něco hrát?" Jen tak položím další otázku, přeci jen jsem zvědavý muž.
Neromi Senju
Neromi Senju
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Hlavní budova- úřad Mizukageho Empty Re: Hlavní budova- úřad Mizukageho

Příspěvek pro Nawaki Mon May 29, 2017 8:45 pm

"A o tom přesně já mluvím, já také ne. Však jsem vám to před chvíli vysvětloval..." Řeknu trochu rozladěně, očima mu prošpikuji ty jeho. "Já nemám důvod nic hrát..." Řeknu. "Naopak, vyložím karty na stůl." Můj netopýr, celou dobu nepřátelsky se dívající na Neromiho, sem tam cvakl zubama, když prst narazil o nehet.
"Otogibashi no Sekai" Ozve se mi v hlavě, co totiž Neromi bez Byakuganu nemohl vidět, byla složená jednoduchá pečeť, kterou jsem složil, zatímco jsem odkládal černou keramickou láhev do šuplíku. Cvakání Balgashových zubů jsem použil jako krytí aplikace Genjutsu, potřeboval jsem něco nenápadného, a tohle naprosto ideální. Pokud se mu Genjutsu nepodařilo vyhnout, o čemž jsem dost pochyboval, ocitl se ve snovém světě, ve které jsem plánoval mu ukázat to, co se může klidně stát v dohledné době.

Inside Genjutsu


Jakoby rozhovor neskončil. Seděli jste dále na stejném místě, věci byli na stejném místě, dokonce i chakra byla tak stejně napodobená, takže ani Byakugan by toto Genjutsu nedokázal prokouknout. V oné iluzi vstane mé já od stolu, přejde přes kancelář ke dveřím a zakřičí něčí jméno, které Ti není známo. "Chvíli vydržte, brzy tu bude." Řekne, zatímco dojde ke stolu a usrkne si trochu toho alkoholu. "Jak moc věříte svým lidem ve vedení?" Zeptá se rýpavě, mrkajíc na tebe levým okem.
Nawaki
Nawaki
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 13. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Hlavní budova- úřad Mizukageho Empty Re: Hlavní budova- úřad Mizukageho

Příspěvek pro Neromi Senju Mon May 29, 2017 9:05 pm

"Člověk nemůže vše vkládat jen na jednu kartu. Proto jsem udělal menší zaopatření." Usměji se. Nacházím se v zcela klidném, až přímo chladnokrevném stavu. "Tak tedy, co mi chcete ukázat, Mizukage? Jsem docela zvědavý, tak mě nenapínejte." Začínám chápat, že vše začíná jít celkem špatným směrem, ale to mě z rovnováhy nevytrhává.
Neromi Senju
Neromi Senju
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Hlavní budova- úřad Mizukageho Empty Re: Hlavní budova- úřad Mizukageho

Příspěvek pro Nawaki Mon May 29, 2017 9:28 pm

Povedlo se, Neromi upadl do bezvědomí, stále však sedící v židli, nepadal. Vypadalo to spíš tak, že v ní usnul. Zatímco jsem jednou rukou držel pečeť, aby technika neskončila, druhou rukou jsem konečně odtrhl od Balgashe, který se spokojeně uchechtl: "To se nám povedlo."
Jen jsem se pousmál a odpověděl: "Teď mě neruš." Zavřel jsem oči a pořádně se soustředil na onu iluzi, dolaďujíc veškeré detaily, které by mohli iluzi prozradit.

Inside Genjutsu


"Pokud tou kartou není eso." Dodám svůj názor, načež se ozve klepání dveří. "Dále!" Zakřičím, a následně dovnitř vejde muž, asi 50 let s dlouhým bílým pláštěm a tlustými brýlemi. V rukou svíral to, proč jsem ho sem pozval. "D-Dobrý den, p-pan-n-e." Vykoktá ze sebe, na to ho také pozdravím, vezmu mu složku a pošlu ho pryč. "Toto byl hlavní vědec mého vývojového programu, mimochodem je původem z Hi no Kuni. Vyhnali ho odtamtud vlastní lidé. Měl trochu úchylku na děti, ale to jsem tu vyřešili jednoduše." Vysvětlím, ale pro jistotu naznačím, že to mělo co společného s nůžkami. Ani ho nemohl znát, bydlel na Hi no Kuni, téměř u pobřeží, a takových úchylným vesnických vědátorů byl plný svět. "Nicméně mi pomohl vyvinout něco, co zachrání v budoucnu celý svět. A jako vedlejší efekt jsem zjistil něco zajímavého." Otevřu složku na místě, kde byl vyfocen hrob, prázdný. "Tušíte, komu ten hrob patřil? A v jaké zemi jsem ho nalezl?"
Nawaki
Nawaki
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 13. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Hlavní budova- úřad Mizukageho Empty Re: Hlavní budova- úřad Mizukageho

Příspěvek pro Neromi Senju Mon May 29, 2017 9:33 pm

"Nezdržujme se zbytečným odhadováním. Povězte mi to rovnou." Zvednu pohled od fotografie k Mizukagemu. "Avšak ... doufám, že víte co děláte. Každá akce má své reakce." Usměji se, nevím co přesně se mi zdá, že je špatně, ale začínám si toho vnitřního pocitu všímat víc a víc.
Neromi Senju
Neromi Senju
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 24. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Hlavní budova- úřad Mizukageho Empty Re: Hlavní budova- úřad Mizukageho

Příspěvek pro Nawaki Mon May 29, 2017 9:44 pm

Inside Genjutsu


"Kolik toho víte o postavě jménem Zetsu?" Odpovím tak, že musí být jasné, že onen hrob patřil právě jemu. "Mluvím o prvním z nich, o otci všech Zetsů, co byl." Odpovím pobaveně a promnu si bradu. Co na tom bylo tak zajímavé je fakt, který mu nyní prozradím. "Váš předchůdce byl ten, kdo je vykopal, a víte jak to vím?" Prohlásím ještě vítězněji. "Ten člověk, kterého si prohlásil za svého zástupce, než si z něj udělal zrádce, mi to řekl. Jako velitel ANBU se dostal tam, kam ani Hokageho nevidí. Pochopil si, co Ti tím chci říci?" Zeptám se klidně.


Naposledy upravil Nawaki dne Mon May 29, 2017 9:44 pm, celkově upraveno 1 krát
Nawaki
Nawaki
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 13. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Hlavní budova- úřad Mizukageho Empty Re: Hlavní budova- úřad Mizukageho

Příspěvek pro Daian Zohume Mon May 29, 2017 9:44 pm

Prikráčam ku dverám, hodím peknú otočku a rozmýšľam či zaklopať. Bolo počuť hlasy. Nechcel som rušiť Mizukageho ale nudil som sa a inak ako misou som tú nudu zažehnať nemohol. Taktiež som potreboval trénovať so svojou Jakkadamou. Musel som sa zlepšiť a byť najlepší. Dnes ešte len bude náročný deň. Sadol som si na lavičku a čakal.
Daian Zohume
Daian Zohume
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 29. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Hlavní budova- úřad Mizukageho Empty Re: Hlavní budova- úřad Mizukageho

Příspěvek pro Shiro a Kuro Mon May 29, 2017 9:54 pm

Ze země se vynoří dvě postavy zahalené v pláštích a postaví se za Hokageho. Kuro chytne Hokageho za rameno. ,,Vyjednávání je u konce Mizukage." Během svých slov vtáhne Hokageho do dimenze Kamui. ,,Měl by jste více přemýšlet nad svými činy Mizukage." Těmito slovy se Shiro rozloučí i za svého bratra a během jednoho momentu záhadné postavy zmizí.
//Přesun (i Neromi)
Shiro a Kuro
Shiro a Kuro
Nukenin *HA
Nukenin *HA

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 04. 17

http://ns-stories.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Hlavní budova- úřad Mizukageho Empty Re: Hlavní budova- úřad Mizukageho

Příspěvek pro Nawaki Mon May 29, 2017 10:41 pm

"Takže skutečně existují..." Uchechtl jsem se, ne, smál jsem se. Tohle bylo přesně to, co jsem potřeboval vědět, abych učinil další kroky, byť si to neuvědomovali, dala mi návštěva Konohy dvě zásadní věci. První, DNA Senju s Sharinganem, druhá, jistotu, že pokud povedu válku s Konohou, těchto dvou se musím zbavit nejdříve.
Jak mizeli, jistě si ani neuvědomovali, jaké informace mi svojí přítomností dali. Nebo spíše, jakou zbraň mi dali do rukou. "ANBU přiveďte mi Arashiho a Katsumi, potřebuji s oběma mluvit!" Zavelel jsem, venku stále přes třicet ANBU, jeden z nich malého Genina odstrčil stranou, aby mohl projít pro rozkazy, uklonil se, a zmizel. Až nyní jsem si ho všiml, takže jsem na něj prstem ukázal a řekl: "Ty můžeš jít dovnitř. A zavři za sebou dveře."
Nawaki
Nawaki
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 13. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Hlavní budova- úřad Mizukageho Empty Re: Hlavní budova- úřad Mizukageho

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru