Naruto New Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bart Netero

Goto down

Bart Netero Empty Bart Netero

Příspěvek pro Bartuchiha Sun Jun 11, 2017 12:33 pm

Jméno a příjmení: Bart Netero
Pohlaví: Muž
Věk: 13
Narození:8.11
Klan:Netero
Hodnost:Genin
Vesnice:KIRIGAKURE NO SATO
Elementy:Suiton
Kekkei genkai:100-Type Guanyin Bodhisattva
je Kekkei genkai ktera create velkou sochu budhy 100 rukama
a abys te mohly zautocit aspon jednou rukou musite udelat pecete a udelat ten pohyb svoji vlastni rukou
kdyz aktivujete 100 ruk budhy tak se vnesete na hlavu a tam stojite.
(pokud chcete vic popsat tak napiste)Bart Netero 300?cb=20140325222011
Sensei: Isaac Netero (byvali)
Povaha: Bart vypada furt bez nalady ale je to celkem opak venku bez emoci uvnitr plnej emoci ktere projevuje jen obcas a nerad si dela kamaradi este by je stratil jako dedu.
celkem furt klidu ale nejake i normalni veci ho dokazou hodne vytocit ale jinak furt klid
Vzhled: kratke vlasy ale ma dlouho ofinu ktera ma zakryva vecinou leve oko. ma cerne oci. kuze: lechce opaleny. Obleceni: cerne tricko cerne kalhoty cerne boty a Bilej labolatorni plast.
Životopis:nas klan zil KIRIGAKURE NO SATO ale nase KG byla velke tajnosti o ktere vedel jen Mizukage a nas klan a zaroven ji probudilo jen par jedincu kterym  sem patril ale furt sem nic jako malej (Cool nedokazal ale moje rodina chtela abych to dokazal i jako dite tak sem byl velmi prisne trenovam mim Dedeckem Isaacem ale itak sem ho mel velmi rad moje rodice mě videli jen jako idiota co mel KG omylem jinak milovali meho brachu Sanse kterej me mel velmi rad i ja jeho ale i tak to ze me rodice nemeli radi tak mito bylo jedno mel mě rad muj deda ktereho sem bral jako ucitele otce kamarada celkove mi byl nejbliz ale kdyz mi bylo 11 tak sel na misi kde umrel byl sem depresich ale pak se zjistilo kdo zabil meho dedu byl to jeho pritel Soni byl sem silene nastvany ale kdyz zabil meho dedu Isaaca tak byl extreme silni. ale jednou v noci prisel do meho pokoje Soni kde se mi strasne omlouval ze byl ovladan ale chtel abych ho zabil a ja mel hned jasne co udelam ale hned sem se zeptal "kdo te ovladal Soni?" "netusim" "dobre Soni zbohem!" a usekl sem Sonimu hlavu mecem od Dedy kterej mi dal jako darek a byl sem stastny ikdyz to nebyla pomsta itak sem byl stastny protohe sem to tak bral pak sem nastoupil na Akademii mych 12 sem se stal nejlepsim prece sem vsechni zabil Twisted Evil no tot vse asi.
Dovednostní Body:
Ninjutsu:2
Taijutsu:2
Genjutsu:1
Inteligence:2
Síla:3
Rychlost:3
Chakra:2
Ruční pečetě:1
Celkem:15

Bartuchiha

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 31. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru