Naruto New Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tajný buker

2 posters

Goto down

Tajný buker Empty Tajný buker

Příspěvek pro Aiko Daikoku Mon Jun 05, 2017 5:49 pm

Prístup do tohto bunkru vie iba Raikage. Nachádzajú sa tu veľmi, veľmi dôležité spisy, pokusy a dokonca aj Bijuu. Pracujú tu ľudia ktorý týchto démonov vedia zapečatiť. (Všetci pracovníci su NPC)
Aiko Daikoku
Aiko Daikoku
Raikage
Raikage

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Tajný buker Empty Re: Tajný buker

Příspěvek pro Aiko Daikoku Mon Jun 05, 2017 6:26 pm

Vošli sme do tohto bunkra pomocou tajných chodbičiek. Ani Shinobi s najlepšiou pamäťou by si nezapamätal cestu. Vošli sme do malej miestnosti s troma dverami. Vošli sme do prvých. Prišiel som k jednému vedcovi a povedal o čo žiadam. Keď mi niečo povedal prišiel som za Jizouom a povedal Takže teraz je tá najdôležitejšia časť, výber Bijuu. Dávam ti na výber. Je tu Matatabi a Gyūki. Výber je na tebe. Potom sa presunieme k samotnému zapečateniu. Bude to bolestivý proces ale som si istý že to zvládneš. Som si istý že si pripravený. Pôjde do teba CELÁ CHAKRA takže budeš nabitý až ''po uši'' keď poviem toto prirovnanie zasmejem sa no potom si uvedomím že to nebolo vtipné. Presúvame sa do ďalšej miestnosti so ''stolom'' na ktorom to bude vykonané. Pripravený ? Poviem a ukážem mu na ''stôl'' na znak toho že keď bude pripravený ľahne si.
Aiko Daikoku
Aiko Daikoku
Raikage
Raikage

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Tajný buker Empty Re: Tajný buker

Příspěvek pro Jizou Ozaki Mon Jun 05, 2017 6:58 pm

Po pár ulicích jsme se ve městě ztratili a narazili jsme na pár temných uliček, které nás dovedly až do tohoto bunkru. Cesta byla jako bludiště, přišlo mi skoro, že chodíme v kruzích. Nakonec jsme se s Aikem dostali k nejákému vědci, tak mi po chvíli Aiko řekl, ať si vyberu Bijuu. Buďto si můžu vybrat Matatabi, nebo Gyuki. Nevěděl jsem, koho si vybrat, protože jak Gyuki tak Matatabi byli dobrá volba. Podle toho co jsem slyšel, tak jsou fajn. Aiko chtěl, abychom se naučili techniku, kterou používal 4. Hokage a Killer Bee. Killer Bee byl jinchuuriki Gyukiho, takže by to mohlo být lepší. Ale Matatabi mi příjde sympatičtější. Aiko může pozorovat, že chvíli přemýšlím a že mlčím. Nakonec si to rozmyslím a řeknu :"Matatabi, ta bude pro mně lepší. Uvědomuju si, že to bude bolet, ale protrpím to." Uvědomil jsem si znova, co to bude obsahovat." Můžeme teda pokračovat." Řeknu a při tom jdu s Aikem do další místnosti se stolem. Na ten stůl ukázal a já jsem pochopil, že si na něj mám lehnout. Nechtěl jsem mít pečeť na břichu a tak jsem se zeptal Aika :"Musím mít pečeť na břiše, jako slavný Naruto ? Víc bych ji totiž chtěl na rameně." Čekám na jeho odpověď.
Jizou Ozaki
Jizou Ozaki
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 04. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

Tajný buker Empty Re: Tajný buker

Příspěvek pro Aiko Daikoku Mon Jun 05, 2017 7:47 pm

Kľudne si ju daj aj na čelo len nech tam je. Poviem a ukážem mu na stôl, čakal som iba na to kým sa posadí. Ukážem pečatiacemu tímu že môžu prísť. Toto celé dopadne dobre,uvidíš povzbudzujem ho aspoň takýmito klišé slovami Teraz už to však nechám na tím budem stáť ďalej, ak by sa náhodou niečo stalo neboj budem tu.

Pečatiaci tím
Kľudne si ľahnite, budeme čakať iba na váš súhlas kedy môžeme začať, ubezpečujeme vás že sú tu iba odborníci. Povedia ti a čakajú na povel začatia. Tento proces bude trvať zhruba 15-30 minút možno viac možno menej podľa toho či budú nejaké komplikácie ale žiadne by nastať nemali. Chvíľa ticha, čaká sa iba na tvoj povel.
Aiko Daikoku
Aiko Daikoku
Raikage
Raikage

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Tajný buker Empty Re: Tajný buker

Příspěvek pro Jizou Ozaki Mon Jun 05, 2017 7:56 pm

Aikův joke mě pobzudil víc, než jeho povzbuzující věta. Sundám si triko, ať mají prostor kam pečetit a na povel Aika se usadím na stole. Pak ke mně příjde pečetící tým, který se snaží hrát si na odborníky."Nemusíte mě ubezpečovat, že tu jsou odborníci a nemusíte mi říkat to co vím." Odpovím jim mrzutě. Potěchto větách řeknu, ať začnu a nastavím rameno.
Jizou Ozaki
Jizou Ozaki
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 04. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

Tajný buker Empty Re: Tajný buker

Příspěvek pro Aiko Daikoku Mon Jun 05, 2017 8:10 pm

Pečatiaci tím a opis toho čo sa bude diať
Na povel sa všetci dajú na pozície a donesú ro masívnu chakru aj najhorší sensibil by cítil tú silu. Hlavný vedec prehltne a začínajú. Všetci sústredia svoje sily na dobrú pečať ktorú začali skladať. Bijuu chakra sa ti dostáva do tela. Prúdi, cítiš tú masívnu silu, zároveň ale aj ukrutnú bolesť. Normálny človek by chcel prestať no ty už nemôžeš. Je to bolesť zhruba ako keby si si zlomil rameno a následne ostatok tela a ešte to vynásob 10 krát. To je zhruba tá bolesť. Všetci sa potia, ty hlavne. Pečate sú hotové. Teraz ešte záverečná pečať ktorá bude bolieť ešte viac. Na koniec vzniklo toto [url=https://servimg.com/view/19705469/25
Tajný buker Images11[/url] po neuveriteľných bolestiach cítiš silu. Pravú silu, takú si ešte necítil. všetko prebehlo úspešne. Môžete sa poradiť s Raikagem o ďalšom postupe. (Teraz si Jinchuuriki Matatabiho čož je Nibi s ním si získal podstatu Katon a chakru ktorú si nikdy nemal) Skvelé, rovno môžeme ísť na cvičisko to odtestovať čo ty na to ? Naučím ťa používať Raiton a tým pádom budeme môcť mať Raiton: Rariatto. Neviem či si z toho tak nadšený ako ja ale to je jedno. Povie Aiko a rozstrapatí ti vlasy. Rameno ťa bolí no dá sa to prežiť.
Aiko Daikoku
Aiko Daikoku
Raikage
Raikage

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Tajný buker Empty Re: Tajný buker

Příspěvek pro Jizou Ozaki Mon Jun 05, 2017 9:05 pm

Nepočítal jsem s tím, že to bude bolet až tolik. Počítal jsem se vším, ale to, že jsem celou dobu skoro updal do bezvědomí, že to bude, jako bych neměl ruku, že by to bylo, jako by mi odumřela každá možná buňka v ruce. Do bezvědomí jsem neupadl jen díky síly vůle a kdybych upadl do bezvědomí, tak by to nemuselo dopadnout vůbec dobře. Nakonec jsem to něják vydržel a neumřel jsem. Jakmile ta bolest skončila a pečetění taky, tak jsem už vypnul. Updal jsem do bezvědomí. Jelikož jsem seděl, tak jsem přepadl na stranu a začal jsem ležet na tom stole, takže jsem neslyšel vůbec nic, co mi Aiko řekl. Když jsem se "probral" tak jsem nebyl v místnosti, kde se pečetilo. Byl jsem v nějáké místnosti, kde byla obrovská mříž a za ní... Vždyť to byl můj bijuu !!! Byla to Matatabi. A hned na mně začala mluvit. "Takže ty jsi můj nový jinchuuriki ? Na tohle jsem čekala strašně dlouho ! Konečně zase někdo s kým se můžu bavit. Proč jsi si mě vybral?" Na to jsem ji odpověděl. "Dlouho jsem přemýšlel, jestli vzít tebe, nebo Gyukiho. Nakonec jsem se rozhodl vzít si tebe. Podle toho, co jsem nastudoval jsi jedna z nejpříjemnějších bijuu. Zároveň vypadáš strašně cool. Víš, proč jsi vůbec v mém těle ? Raikage-sama chce, abych se naučil jednu techniku a jelikož jsem člověk, který nemá chakru, tak jsem musel dostat bijuu, abych měl chakru. Ovšem nebudeš sama." Zrovna v tu chvíli se vedle mně zjeví červený a modrý drak "Toto jsou duše mých mečů - Kenshina a Kyoshiho. V tu chvíli se znovu dostanu do reálného světa, kde se jen zeptám"Potřeboval někdo něco ?" I přesto, že jsem byl značne vysílen.
Jizou Ozaki
Jizou Ozaki
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 04. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

Tajný buker Empty Re: Tajný buker

Příspěvek pro Aiko Daikoku Mon Jun 05, 2017 10:17 pm

Konečne sedel si tu a pozeral do blba dobrú pol hodinu. Tak čo ako sa cítiš ? Si pripravený to ísť odskúšať ? Myslím že tréning nebude ťažký. No to je jedno. Ideme do kancelárie alebo na cvičisko, dávam ti na výber lebo neviem ako si na tom so silami Poviem a chytím ho za rameno, samozrejme za to ktoré nemá zranené. Dúfam že tréning bude úspešný
Aiko Daikoku
Aiko Daikoku
Raikage
Raikage

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Tajný buker Empty Re: Tajný buker

Příspěvek pro Jizou Ozaki Tue Jun 06, 2017 7:12 pm

"Seděl jsem tu půl hodiny ? Tolik času ?! Cítím se poměrně dobře a už jsem si i promluvil s Matatabi. Ozkoušet to ??? Jseš si jistý, že mě chceš zabít?" Začal jsem žertovat s vysmátým obličejem. Chytnu se za rameno."Určitě dokážu jít do kanceláře, pomoct ti s papíry a jinými věcmi. Ovšem kvůli tomu ramenu teď asi nebudu moct chvíli bojovat. Navíc se budu muset trochu seznámit s Matatabi. Ačkoliv je asi nejdůvěřivější Bijuu, aspoň podle toho, co jsem četl." Myslím, že moje odpověď byla jednoznačná, ale i odůvodněná."Můžeme odejít, nebo ještě musíme něco udělat ?" Bylo jasně slyšet, že už nechci být v jedný místnosti s tím pečetícím týmem. Začal jsem si nandavat triko zpět a jdu otevřít dveře na konci místnosti.
Jizou Ozaki
Jizou Ozaki
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 04. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

Tajný buker Empty Re: Tajný buker

Příspěvek pro Aiko Daikoku Wed Jun 07, 2017 6:08 pm

Jasné že môžeme ísť je to len na tebe. poďakujem sa tímu a odchádzame.

//Presun (Aj Jizou, určuješ kam ideme)
Aiko Daikoku
Aiko Daikoku
Raikage
Raikage

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Tajný buker Empty Re: Tajný buker

Příspěvek pro Jizou Ozaki Wed Jun 07, 2017 7:33 pm

Po uslechnutí věty Aika odejdu bez slova a máme zamířeno do kanceláře.




//Přesun
Jizou Ozaki
Jizou Ozaki
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 04. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

Tajný buker Empty Re: Tajný buker

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru