Naruto New Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U divokého vlka

2 posters

Goto down

U divokého vlka Empty U divokého vlka

Příspěvek pro Aiko Daikoku Sun Jun 04, 2017 8:54 pm

Malá no útulná reštaurácia do ktorej chodí väčšina dediny. Majú tu skvelé ako aj drinky tak aj jedlá. Čašník je NPC.U divokého vlka Indoor10
Aiko Daikoku
Aiko Daikoku
Raikage
Raikage

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

U divokého vlka Empty Re: U divokého vlka

Příspěvek pro Aiko Daikoku Sun Jun 04, 2017 9:40 pm

Hneď ako prídem pozdravím sa čašníkovi. Sadnem a keď prijde tak poviem Jeden dvojitý Udon pre mňa a túto pán si vyberie sám, platiť budem však ja. poviem a pozriem sa na Jizoua a čakám čo si objedná. Dúfam že tiež dvojité inak budem naštvaný, vie že neznášam skromnosť.
Aiko Daikoku
Aiko Daikoku
Raikage
Raikage

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

U divokého vlka Empty Re: U divokého vlka

Příspěvek pro Jizou Ozaki Sun Jun 04, 2017 10:20 pm

Šli jsme pár ulic a přitom jsme si povídali o papírech a o vesnici. Kolem nás šli lidi, které jsem někdy musel odstrčit pokud se dostali moc blízko k Aikovi. Nakonec jsme dorazili do mé oblíbené restaurace :"U divokého vlka". Ačkoliv nejsem ten typ, co pořád sedí v hospodách atd., tak musím říct, že U divokého vlka jsem strávil hodně času... a taky jsem tam strávil hodně jídla. Otevřel jsem dveře a Aiko mohl jít dovnitř.Aiko hnedka vtrhl za číšníkem, posadili jsme se u stolu a Aiko hned začal objednávat. Myslel jsem, že jdeme na oběd, ale udon... ten jsem si nepředstavil ani za nic. Udon je celkem dobré jídlo, takže jsem odpověděl jasně. " To samé, co Raikage-Sama."  Začal jsem se těšit, ale pořád jsem dával pozor, aby se něco nestalo
Jizou Ozaki
Jizou Ozaki
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 04. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

U divokého vlka Empty Re: U divokého vlka

Příspěvek pro Aiko Daikoku Sun Jun 04, 2017 10:59 pm

Čašník
Samozrejme hneď to bude, dáte si aj niečo na pitie ? Povie a zapíše si to na malý papierik ktorý si zobral so sebou. Čašník sa príjemne usmieva, v bare hrá kľudná hudba a šíri sa krásna vôňa dobrého jedla, proste ideálne prostredie na naobedovanie.

Aiko
Výber pitia nechám na tebe keď už som vyberal jedlo. zívnem. Je priam počuť ako mi škvŕka v bruchu. Mám rád Udon je to priam moje najobľúbenejšie jedlo. V tomto bare/reštaurácií ho ešte nikdy nespravili zlé. Sliny sa mi zbiehali. Zhlboka som sa nádychol len aby som riadne zacítil vôňu jedla. Myslím že lepšiu reštauráciu ako túto nenájdete. Počúvaj Jizou, máme dnes tak veľa roboty ako som videl na tom stole ? Lebo ak hej tak to do seba musíme rýchlo hodiť a ísť pracovať. Avšak ak nemáme toľko práce mohli by sme ísť kľudne na cvičisko alebo niekde. Chápeš ma nie ? Žiadne dlhé rozhovory, to bola moja špecialita. Povedal som všetko rýchlo a stručne. Ľudia tomu chápali a tak sme sa mohli posunúť ďalej. Chcel by som s tebou natrénovať jednu techniku, volá sa : Raiton: Daburu Rariatto iste ju poznáš používal ju 4 Raikage spolu s jeho parťákom Killer Beeom. Chcem aby sme sa to naučili. Bude to vyzerať drsne a samozrejme nás to opäť zblíži. Čo na to hovoríš ? Usmejem sa svojím milým úsmevom. Hlavne, hlavne mi povedz pravdu. môj úsmev ostáva na perách a začnem sa hojdať na stoličke. Je to taký príjemný zlozvyk.
Aiko Daikoku
Aiko Daikoku
Raikage
Raikage

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

U divokého vlka Empty Re: U divokého vlka

Příspěvek pro Jizou Ozaki Mon Jun 05, 2017 4:00 pm

Číšník se mě příjemným tónem zeptal, co chceme k pití. Aiko chtěl, abych vybral já, když on vybral jídlo."Dejte mi obyčejnou vodu." Aiko se mohl rozhodnout jak chtěl, takže nebylo potřeba, aby si vzal taky vodu. Potom mě ale zaskočil. Chtěl, abych se s ním naučil novou techniku. Technika mi byla známa, ale bylo jasné, že si Aiko dělal srandu. A nebo si neuvědomil, o čem se mnou mluví. "Haha. Moc vtipné Raikage-Sama. Kdyby se to netýkalo mně, tak bych se možná i taky zasmál.Moc dobře víte, že nemůžu používat chakru a žě můžu používat jen bleskovou runu. Asi by to šlo... ale muselo by to být modifikované. Vždyť nezvládnu ani Raito : Rariatto." Řeknu a jelikož mi řekl takovouhle blbost a ještě se potom na mně usmál, tak jsem jen protočil očima a snažil jsem se na to zapomenout.
Jizou Ozaki
Jizou Ozaki
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 04. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

U divokého vlka Empty Re: U divokého vlka

Příspěvek pro Aiko Daikoku Mon Jun 05, 2017 5:14 pm

Aiko
Aj pre mňa teda jednu vodu.

Čašník
Samozrejme hneď to bude. S týmito slovami odchádza.

Aiko
Viem že môžeš používať iba bleskovú runu ale do tejto techniky by jej išlo minimum a ja viem že si si toho vedomí. Raiton: Rariatto by si sa hneď naučil, ale samozrejme ťa do toho nútiť nejdem. poviem a natiahnem si ruky. Veľmi si Jizoua vážim a mám ho rád ako kamaráta a vie že žarty si moc s neho nerobím. I keď toto mohol brať ako rýpanie. Zamyslený sedím a rozmýšľam ako by sa to dalo spraviť. Vieš čo nemusíš sa ani učiť Rariatto,stačí aby sme vymysleli techniku ktorá mu bude podobná. Tak by to mohli byť účinné. V tón prichádza čašník a nesie jedlo aj vodu Konečne ide položí taniere na stôl a zaželá dobrú chuť, následne odchádza Itadakimasu ! Poviem a pustím sa do jedla.
Aiko Daikoku
Aiko Daikoku
Raikage
Raikage

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

U divokého vlka Empty Re: U divokého vlka

Příspěvek pro Jizou Ozaki Mon Jun 05, 2017 5:34 pm

Aiko se rozohdl, že si dá taky vodu.Číšník odešel s naší objednávkou a mezitím jsme se vrátili k našemu tématu s Aikem."Raikage-sama, mám detailně nastudovanou většinu technik Kumogakure no Sato. Sice na to rychlost teoreticky mám, ale bez Chakry to nepůjde... ani přes bleskovou runu. Rád bych se naučil obě tyto techniky, ale moje pozice mi to neumožní... teda pokud nebudu jinchuuriki, pak bych chakru dostal." Možná to mohlo vypadat, že chci mít bijuuho, ale jen jsem zmíňil, jak bychom to mohli udělat." Ano, to bychom mohli vymyslet modifikaci techniky, ale nejdřív musím vymyslet něco jako Rariatto." Fakt jsem začínal myslet nad touto myšlenkou. V tu chvíli nám číšník donesl vše, co jsme si objednali. Poděkuju číšňíkovi, když v tom už vidím Aika, jak se láduje. Typický Aiko... No, nechtěl jsem být pozadu a tak jsem začal taky jíst, ale hlavně jsem si jídlo vychutnával.
Jizou Ozaki
Jizou Ozaki
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 04. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

U divokého vlka Empty Re: U divokého vlka

Příspěvek pro Aiko Daikoku Mon Jun 05, 2017 5:46 pm

Keď som doviedol utrel som si ústa a odpovedal na Jizoujovú vetu ''teda pokud nebudu jinchuuriki, pak bych chakru dostal...'' Máš pravdu, ešte som nestihol vybrať nikoho na post Jinchuurikiho. Myslím že si ideálny kandidát na neho. Nie len preto že si môj priateľ ale aj preto že budeme môcť lepšie spolupracovať. Na toto však treba špeciálny tréning ak si ochotný ho podstúpiť tak prečo do toho ne ísť ? Poviem a usmejem sa. Stále však rozmýšľam či to Jizou dokáže a viem že to bude náročné. Vypijem vodu a poviem Ja som pripravený, takže ideme do kancelárie, na cvičisko alebo po Bijuu? postavím sa a čakám kam sa rozhodne Jizou ísť.
Aiko Daikoku
Aiko Daikoku
Raikage
Raikage

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

U divokého vlka Empty Re: U divokého vlka

Příspěvek pro Jizou Ozaki Mon Jun 05, 2017 6:06 pm

Aiko zareagoval na moji větu o Bijuu. Fakt jsem nechtěl, abych byl Jinchuuriki jen kvůli tomu, že Aiko je můj přítel."Myslíte si, že jsem perfektní kandidát ? Nejsem si jistý, jestli jsem vhoden na to být Jinchuuriki. Ovšem pokud si to přejete, tak to pro vás podstoupím Raikage-sama.Samozřejmě, že podstoupím speciální výcvik." Po těhle větách si vlastně uvědomím, co jsem řekl. Ovšem jelikož právě jím, takže nepromluvím a tak nevezmu svoje slovo zpět. Dojedl jsem tohle dobré jídlo a dopil jsem vodu, když si toho Aiko všimne, tak řekne, že je připraven a zeptá se mě kam půjdeme."Do kanceláře nemusíme, nechám nějáké účetní, ať se o ty papíry postarají. Na cvičiště bych šel rád, ale pořád se mi nedobyly runy z poslední mise... víš jak to mám s dobíjením run. Na bijuu můžeme jít, sice nemám nabitý runy, ale síly a vůle mám dost." zavolám číšníka, abychom molhi zaplatit. Aiko už vstal, takže se taky postavím a počkám, až se rozhodne.
Jizou Ozaki
Jizou Ozaki
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 04. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

U divokého vlka Empty Re: U divokého vlka

Příspěvek pro Aiko Daikoku Mon Jun 05, 2017 6:09 pm

Takže Bijuu, ideme zaplatím a odchádzame

//Presun (Aj Jizou)
Aiko Daikoku
Aiko Daikoku
Raikage
Raikage

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

U divokého vlka Empty Re: U divokého vlka

Příspěvek pro Jizou Ozaki Mon Jun 05, 2017 6:21 pm

Odejdu s Aikem, tak jak řekl - k bijuu. Ovšem ještě nevím ke kterému.

//Přesun
Jizou Ozaki
Jizou Ozaki
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 04. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

U divokého vlka Empty Re: U divokého vlka

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru