Naruto New Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skrýš banditů

2 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Skrýš banditů Empty Skrýš banditů

Příspěvek pro Lochivan Soburin Sun Jun 04, 2017 1:23 pm

Banditi jsou v každé zemi a v každé době. Jedno mají, ale vždy společné, a to skrýš ve které organizují své akce, přechovávájí lup a případně tráví čas. Vzhled skrýší se samozřejmně liší. Můžou to být tábořiště, jeskyně, chaty a u těch větších tlup skrýší může být i celé údolí.
Lochivan Soburin
Lochivan Soburin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 03. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

Skrýš banditů Empty Re: Skrýš banditů

Příspěvek pro Lochivan Soburin Sun Jun 04, 2017 1:33 pm

Banditi v mlze

Konečně jsme se začali přibližovat k cílu naší mise. Prvně jsme získávali informace od místních a pak jsme prohledali místo, kde proběhlo nejnovější přepadení. Chvíli jsme se zde zdrželi, protože Asaki, jediné dívce v týmu, se z puchu mršin udělalo špatně. Ale když se vzpamatovala, tak jsme našli stopy a začali jsme stopovat banditi. Já a Asaki jsme prozkoumávali okolí, abychom nebyli přepadeni, zatímco Tsuki hlídal stopy, abychom je neztatili.
Lochivan Soburin
Lochivan Soburin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 03. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

Skrýš banditů Empty Re: Skrýš banditů

Příspěvek pro Nawaki Sun Jun 04, 2017 1:53 pm

"Říkám ti, že dříve bylo vejce než slepice!" Pronese mohutný hlas, který patří velkému banditovi, které mu matka dala jméno Ruki, ale všichni v bandě mu říkají drobek. Na rameni měl opřenou velkou palici, na sobě měl rozepnutou košili, ze které mu lezl jeho nepřirozeně velký pupek. Nebyl to zrovna krasavec, ale to byl důvod, proč se mu v profesi dařilo, vyděsil lidi pohledem.
Vedle něho si kráčel zase jednooký muž s katanou u pásu- budeme-li upřímní, vypadalo to jako zrezivělý ostatek něčeho, čemu se mohlo kdysi říkat katana. Byl to však jeho nejcennější majetek. "A kdo by to vejce snesl, kdyby tu ta slepice nebyla hmmm?!" Zaštěká zpátky na Drobka. Hádka potom pokračovala dále, ale bylo by zbytečné o těch blbostech dále psát. Alespoň jeden z vás, ten co jim byl nejblíž, je slyšel, takže se vám nyní může podařit se zbavit prvních dvou. Půjdete na to jako Shinobi? Nebo na ně vletíte jako vítr a ubijete je do bezvědomí?
Nawaki
Nawaki
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 13. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Skrýš banditů Empty Re: Skrýš banditů

Příspěvek pro Lochivan Soburin Sun Jun 04, 2017 2:13 pm

Když Tsuki, uslyší hádku, tak zastaví a zvedne ruku, aby nám dal na jevom že se máme přiblížit. "Takže?" zeptám se tiše, zatímco kráčíme na pomalu za nimi, abychom je stále slyšeli. "Mám plán, ty je nalákáš na sebe a jednoho chytneš do genjutsu a mi dva se mezitím proplížíme před ně a pak ze zadu dostaneme druhého." řekne Tsuki a než stihnu něco stihnu nabídnout, tak začne už táhnou Asaki, aby se dostali na pozici. "Ehm,...proč já dělám obětního beránka?" Slabě si povzdechnu a začnu se pomalu blížit ke dvojici, nepospíchám, jelikož vím, že Tsuki s Asaki potřebují chvíli čas, aby se nepozorovaně dostali před ně.

Když usoudím, že času už měli dost, tak se zhluboka nadechnu a řeknu, tak aby mně slyšeli. "První bylo vejce." A připravím se použít Magen: Narakumi no Jutsu na toho většího (drobka).
Lochivan Soburin
Lochivan Soburin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 03. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

Skrýš banditů Empty Re: Skrýš banditů

Příspěvek pro Nawaki Sun Jun 04, 2017 2:35 pm

Nic netušící bandité při své obchůzce dále křičeli jeden přes druhého a vůbec si nevšímali, že nad jejich hlavami se rozhoupává Damoklův meč. Než se Lochivan ozval, šel v jejich stopách až k jakémusi skalnímu útvaru, okolí bylo tak hustě zalesněno, že ani z dálky nešlo vidět, že by tento les něco takového skrýval.
Když promluví, oba dva se překvapeně otočí na Lochivana. "M-mami, m-mami neee. Co ti to udělali! Ti bastardi!" Zakřičel Drobek, než zlomen Genjutsu upadl do naprostého transu. "Co to s tebou je, Drobku!" Zakřičel ten jednooký, následně vytáhl svoji "katanu" a s hrozným řevem se rozběhl proti tobě. "Ty haj*zle! Co si to s ním udělal! ÁÁÁ" Pokud ho tví přátele neodstraní dříve než se k tobě dostane, bude lepší, když budeš připraven odrazit útok, který je veden na tvoji hlavu.
Nawaki
Nawaki
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 13. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Skrýš banditů Empty Re: Skrýš banditů

Příspěvek pro Lochivan Soburin Sun Jun 04, 2017 2:52 pm

Mlčky je pozoruji, dívám se jak "Drobek" upadne a jak se na mně rozběhne druhý muž. Pohled na chvíli sklouzne za něj, abych uviděl kde se nachází zbytek týmu. Sice už běželi, aby muže zneškodnili, ale jelikož se zatím rozhodli šetřit chakru, tak jsem předpokládal, že muž se ke mně dostane dřív. Nacvičeným pohybem rukou dostanu své zbraně do dlaní a pozvednu je do výšky pasu, abych se mu pokusil vnutit útok vrchem, což by mělo být zdánlivě nechráněné místo.
Jakmile zaútočí, tak použiji křížový blok, kdy tanto podpírám kunai a vytvářím si tak jakousi páku. V okamžiku, kdy se naše zbraně srazí, tak moji dva přátelé zrychlí a zaútočí na něj zezadu. Neútočí, ale tak aby ho zabili, chtějí ho pouze zneškodnit.
Lochivan Soburin
Lochivan Soburin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 03. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

Skrýš banditů Empty Re: Skrýš banditů

Příspěvek pro Nawaki Sun Jun 04, 2017 4:14 pm

Zbraně řinčely a jiskřily, když se setkaly, div se zrezivělá katana nerozpadla. Podařilo se ti jeho útok zastavit. Ale to přeci nebylo vše, koupil si svým kolegům dost času k tomu, aby bez problémů vyřídili i toho posledního- o jejich přítomnosti ani nemohl tušit, když si od začátku všechnu pozornost strhl na sebe. Ozvala se tupá rána, když ruka jednoho z tvých kolegů dopadla na týl tomu jednookému banditovi. Vidíš, jak se mu protočili oči a sesunul se k zemi omráčen.
Nuže, nyní se stačilo postarat o to, aby se po probuzení nedostaly pryč. Bylo však jasné, že tito dva nemohli mít na svědomí řádění, které bylo hlášeno, rozhodně tu někde musí být zbytek bandy. Do skal vede pouze jedna úzká cesta, možná by nebylo na škodu to prozkoumat.
Nawaki
Nawaki
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 13. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Skrýš banditů Empty Re: Skrýš banditů

Příspěvek pro Lochivan Soburin Sun Jun 04, 2017 4:59 pm

Slabě se pousměji, když si všimnu, že Tsuki se už napřahuje k úderu. Pak už, zatímco bandita padá k zemi, ustoupím a opět si zbraně skryji do rukávů. "Asaki pouta." řeknu a zatímco dívka prohrabuje batoh, tak já si prohlížím katanu. /No je vtipné, že ta katana je ve stejném stavu, jako naše pouta./ Pomyslím si a podívám se na balíček, který ji plný vlny, aby kovová pouta necynkala. Na první pohled je jasné, že nejlepší léta mají dávno za sebou. Ozve se cvaknutí, jak jednookému muži jsou nasazena pouta. Pak muže společně s Tsuki odtáhnu k Drobku. Asaki mezitím vytáhne lano a sváže druhému muži ruce za záda. "Takže nám zbývají dvoje pouta a ještě jedno lano na svázání." Připomenu si situaci a když má Drobek svázané ruce, tak se postavím za něj a zruším genjutsu. "Mamka je v pořádku, takže budeme potichu, jo?" zeptám se a jsem připraven ho omráčit, kdyby se pokusil o něco.
Lochivan Soburin
Lochivan Soburin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 03. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

Skrýš banditů Empty Re: Skrýš banditů

Příspěvek pro Nawaki Sun Jun 04, 2017 5:32 pm

Oba dva byli spoutaní, jakmile si Drobka vymanil z Genjutsu, jeho zorničky se stáhly zpátky do normálního stavu a zmateně reagoval na to, co se to vlastně dělo. Nejdřív zděšeně vydechl, pak se podíval kolem sebe a uviděl svého svázaného přítele na zemi, domníval se, že je mrtvý. "Co- co se to děje?! Co jste zač! Pusťte mě, prosím! Musím se postarat o mámu, nechci tu umřít!!" Zakřičí na tebe, jeho šok byl očividně větší, než síla tvých konejšivých slov. Problém byl, že vydával až moc hluku, mohlo by se tudíž stát, že pokud budou v blízkosti další bandité, uslyší ho a ztratíte vaši nejsilnější zbraň, moment překvapení. Drobek se zkoušel vymanit z pout a utéct pryč. To, jak jste s ním v tuto chvíli naložili však bylo již na vás.
Jakmile jste onen problém s Drobkem vyřešili, nic nebránilo tomu, abyste se vrhli do prozkoumávání skaliskem, popřípadě okolí, volba byla zcela na vás...
Nawaki
Nawaki
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 13. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Skrýš banditů Empty Re: Skrýš banditů

Příspěvek pro Lochivan Soburin Sun Jun 04, 2017 5:45 pm

"Ale právě děláš pravý opak, protože pokud se neztišíš, tak tě budeme muset nějak ztišit, než najdeme ostatní. Takže buď tu budeš v klidu čekat, než se vrátíme, nebo se prospíš." řeknu a pokud se po tomto nezklidní, tak ho omráčím úderem.
Pokud jo, tak se z něj pokusím dostat informace, přesněji kolik, kde a jestli je více přístupových cest, výměnou za to, že to zmíním.
Poté co se otočím na Tsukiho a řeknu. "Asi bychom mohli zkontrolovat, zda stopy vedou k těm skalám." Přikývne a vydá se prohledávat začátek cesty.
Lochivan Soburin
Lochivan Soburin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 03. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

Skrýš banditů Empty Re: Skrýš banditů

Příspěvek pro Nawaki Sun Jun 04, 2017 6:07 pm

Bohužel se diplomacie neosvědčila jako účinná, byl labilní, akutně byl jakémsi stavu, kdy se doslova bál o svůj život, to si mohl usoudit z toho, že předtím, než si ho omráčil křičel: "NESMÍM SE DOSTAT DO RUKOU MIZUKAGEHO! ON MĚ ZABIJE! MOJE MÁMA JE NEMOCNÁ! MUSÍM SE POSTA-" nedokončil však to, co chtěl říct, protože si ho omráčil. Skácel se k zemi jako poražené prase, div nezalehl toho jednookého.
Ze stop se dá usoudit, že většina vede právě do skaliskem, jsou tu však i stopy, které vedou okolo skal, jedny stopy patří člověku s malou nohou, druhé s velkou nohou a hlavně velkou vahou, stopa je velmi hluboká. Nyní se musí rozhodnout, kudy tedy zkusí štěstí. Nebo se mohou rozdělit.
Nawaki
Nawaki
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 13. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Skrýš banditů Empty Re: Skrýš banditů

Příspěvek pro Lochivan Soburin Sun Jun 04, 2017 6:17 pm

Hlavní důvod proč jsem ho omráčil nebyl, že by nás mohl prozradit, ale to že jsem tušil, že má pravdu a ta věc se mi nelíbila. Když mi Tsuki oznámí výsledek svého hledání, tak se podívám na ně. Nebýt toho, že Drobek, tak křičel, tak bych i navrhl rozdělení, ale takto mi to přišlo až příliš nebezpečné. Povzdechnu si a řeknu. "Půjdeme okolo, ta velká stopa by mohla patřit vůdci. A ten je pro nás nejdůležitější." řeknu a vyrazím podél skaly a doufám, že jsem se rozhodl správně.
Lochivan Soburin
Lochivan Soburin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 03. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

Skrýš banditů Empty Re: Skrýš banditů

Příspěvek pro Nawaki Sun Jun 04, 2017 6:26 pm

Bylo rozhodnuto, vybraná cesta vedla kolem skalisek. Jak jste následovaly stopy, ušli jste něco před 300 metrů, než jste uviděli první indícii, která vám měla napovědět, zda jste vybrali správně nebo špatně. Pod jedním stromem ležel muž, vedle sebe měl položenou zbraň, nicméně ruce měl za hlavou, na té měl pro změnu klobouk ze slámy, který mu zakrýval i tvář. Působil dojmem, že spí nebo je mrtvý. Místo, u kterého spal, bylo také něčím specifické, byl zde nějaký otvor do země, jeskyně!
Možná se vyplatí se jít dovnitř porozhlédnout a zjistit, co zajímavého se zde skrývá. Možná to bude i něco užitečného pro vás do budoucna, možná ale taky ne a je to past pro nevítané hosty. Volba je opět jen a jen na vás.
Nawaki
Nawaki
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 13. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Skrýš banditů Empty Re: Skrýš banditů

Příspěvek pro Lochivan Soburin Sun Jun 04, 2017 6:52 pm

Ten nález, který provedeme mně moc nepotěší. jelikož se jedná o další rozhodnutí, za které budu muset nést zodpovědnost, jelikož se hlavy mích přátel otočili k osobě, která už jednou rozhodla jak dál. Povzdechnu si a řeknu. "Zknotrolujeme toho muže a pak se podíváme dolů." Poté se začnu plížit k muži, abych sebral jeho zbraň.
/Snad se kvůli tomu ostatním nic nestane./ Pomyslím si, jak tak pokračuji.
Lochivan Soburin
Lochivan Soburin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 03. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

Skrýš banditů Empty Re: Skrýš banditů

Příspěvek pro Nawaki Sun Jun 04, 2017 6:57 pm

Čím blíž si byl, tím hlasitěji si slyšel jeho chrápání. Zároveň tě do nosu praštil na sto honů známý pach saké a dalších lihovin, což byl asi důvod, proč spal, prostě přebral. Sebrání zbraně pro tebe tedy nebyl problém.
Nawaki
Nawaki
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 13. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Skrýš banditů Empty Re: Skrýš banditů

Příspěvek pro Lochivan Soburin Sun Jun 04, 2017 7:13 pm

Upřímně nikdy jsem nechápal co na tom všichni vidí, pít alkohol a pak dopadnout takto. Zavrtím hlavou a prohlédnu si kvalitu zbraně. Jelikož byl na mol, tak jsme ho nakonec nechali i nespoutaného, tedy aspoň zatím a vstoupili jsme do jeskyně. Pro svícení máme připravenou pochodeň, ale zatím ji máme zhasnutou.
Lochivan Soburin
Lochivan Soburin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 03. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

Skrýš banditů Empty Re: Skrýš banditů

Příspěvek pro Nawaki Sun Jun 04, 2017 7:18 pm

Kvalita zbraně byla průměrná, žádná speciální kvalita, co by stála za zmínku. Když však prohlédneš čepel, uvidíš zaschlou krev, odhadem půl dne starou. Uvnitř byla tma jako v pytli, viděli jste pouze to, na co ještě zvládlo dosvítit sluneční světlo. Pod nohami jste si mohli všimnout staré kamenné podlahy, sem tam chyběla nějaká dlaždice, nicméně na víc jste kvůli světelným podmínkám zkrátka nemohli vidět.
Nawaki
Nawaki
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 13. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Skrýš banditů Empty Re: Skrýš banditů

Příspěvek pro Lochivan Soburin Sun Jun 04, 2017 7:24 pm

Krev na zbrani mně jenom utvrdila v tom, že se bude jednat o banditu. Protože i kdyby se ninja takto opil, tak by si určitě udržoval zbraň čistou a v pořádku.
"Tsuki půjdeš mimo světlo a v případě, že uvidíš světlo, tak nás varuješ, dobře?" řeknu a pak se podívám na Asaki, která pomocí jednoduché techniky zapálí pochodeň. Ještě se jednou podívám na opilce a pak i s jeho zbraní vstoupím dovnitř. /Nepotřebujeme mít v zádech někoho ozbrojeného/
Lochivan Soburin
Lochivan Soburin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 03. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

Skrýš banditů Empty Re: Skrýš banditů

Příspěvek pro Nawaki Sun Jun 04, 2017 9:29 pm

Jakmile jste rozsvítili pochodeň, odkryla se vám větší část místnosti, bylo to tu plné pavučin a plísní, nic zajímavého. Kamenné zdi vypadaly stabilně, ale pro jistotu byl strop podepřen dřevěnými trámy. Z místnosti dále vedly pavučinami přeplněné dvě chodby, Tsuki se pravděpodobně vybrala jednou z chodeb, jak si ji poručil, dokud neuvidí světlo.
Byla tu však ještě druhá chodba, takže tu byla možnost se nyní rozdělit nebo pokračovat dohromady, to už opět záleželo na vašem rozhodnutí. Z pravé chodby však šel cítit slabý průvan vzduchu. Že by ta cesta někam vedla?
Nawaki
Nawaki
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 13. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Skrýš banditů Empty Re: Skrýš banditů

Příspěvek pro Lochivan Soburin Sun Jun 04, 2017 9:45 pm

Když uvidím pavučiny, tak mi hlavou probleskne. /škoda, že banditi nejsou čistotní, pak by se tu daleko lépe chodilo./ Pohled mi sklouzne na dvě chodby. /Další volba, ale když už jsme zůstali spolu doteď, tak se dělit nebudeme/ Poklepu Asaki na rameno a ukážu na pravou chodbu, kterými podle potrhaných pavučin před chvílí prošel Tsuki. A tak se rozejdeme za ním.
Lochivan Soburin
Lochivan Soburin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 03. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

Skrýš banditů Empty Re: Skrýš banditů

Příspěvek pro Nawaki Mon Jun 05, 2017 4:39 pm

Chvíli jste šli pravou chodbou, než vyústila do jakési propasti, uprostřed propasti byla stojatá voda, pravděpodobně sem napršela. Kromě vody tu také byla spousta kamení a pár kapradin. Něco však bylo na tomhle místě divné, proč by přeci někdo stavěl chodbu do propasti, kde nic zajímavého není? A co víc, jak se vzala propast takových rozměrů ve skaliskách?
Pokud se pořádně porozhlédly, mohli si všimnout podivných znaků na stěnách propasti, tyto znaky byly pečetě, pravděpodobně reaktivní s chakrou, ale bylo moudré je aktivovat? Nevypustí něco, co je tak nebezpečné, že se někdo rozhodl, že tu to pohřbí pomocí velké pečetící techniky?
Nawaki
Nawaki
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 13. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Skrýš banditů Empty Re: Skrýš banditů

Příspěvek pro Lochivan Soburin Mon Jun 05, 2017 5:15 pm

Zaujatě sleduji propast. "Takže se vrátíme, jak to tak vypadá." zamumlám, jelikož tudy cesta očividně nepovede. "Podívejte na toto." řekne Asaki a ukáže na runy. Tsuki se natáhne a pokusí se jednoho ze znaků dotknout. "Něco takového bychom neměli dělat, minimálně ne dřív než dokončíme misi." řeknu a zároveň do něj lechce drcnu, aby se té pečetě nedotkl. Tsuki ztratí rovnováhu a začne se nebezpečně naklánět nad propastí.
Rychle se po něm natáhnu pravou rukou a levou se pokusím na stěně najít oporu. Samozřejmě rukavicí krátce přejedu po znaku, než Tsuki získá zpátky rovnováhu.
Lochivan Soburin
Lochivan Soburin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 03. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

Skrýš banditů Empty Re: Skrýš banditů

Příspěvek pro Nawaki Mon Jun 05, 2017 5:31 pm

Skutečně, pečeť se na tvůj dotek nijak nereagovala, což mohlo být štěstí, nebo třeba i smůla...? Toť byla otázka. Nicméně si se rozhodl prozatím pečeť neuvádět do aktivního stavu. Tsukiho se ti povedlo chytit včas a s trochou snažení i vytáhnout. Jak se tak ohýbal, abys Tsukiho vytáhl ven, všiml sis, že vodní plocha je mnohem hlubší než se zdálo, a co víc, dole pod hladinou bylo něco , co vydávalo světlo, světle zelené. Ať už se rozhodne skupinka vykoupat nebo jít zpátky, musí se rozhodnout rychle, protože brzy se bude stmívat.
Nawaki
Nawaki
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 13. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Skrýš banditů Empty Re: Skrýš banditů

Příspěvek pro Lochivan Soburin Mon Jun 05, 2017 5:50 pm

Když pečeť nijak nezareaguje, tak mně to trochu uklidní, přece jenom by se mohlo stát spousta špatných věcí. Ale stejně tak mně i to světlo vycházející zpod hladiny přitahovalo, skoro stejně jako je můra přitahována světlem. "Něco je tam dole." řeknu, když Tsukiho vytáhnu. "Půjdu dolů a nejpozději do pěti minut budeme pokračovat v naší misi." Sundám si šálu a mikinu. Najdu si kámen do ruku a skočím. Během pádu, hodím pod sebe kámen, abych rozrazil hladinu a nebyl to pro mně tak tvrdý dopad.
Lochivan Soburin
Lochivan Soburin
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 03. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

Skrýš banditů Empty Re: Skrýš banditů

Příspěvek pro Nawaki Tue Jun 06, 2017 6:17 am

Voda byla ledová, ale ani to tě pravděpodobně neodradilo od toho, aby ses ponořil hlouběji kde se nacházela ona svítící věc. Když si doplaval až k ní, byl si jí oslepen natolik, že pokud ses jí rozhodl sebrat musel si poslepu. Její velikost byla asi stejná, jako velikost tenisového míčku, byla však tvrdá, skoro jako diamant.
Jakmile ses rozhodl vynořit i s tím předmětem, přestal svítit. Jaké tedy bylo tajemství oné věci? Proč předtím svítil a nyní ne? A souviselo to nějakým způsobem s tím, proč se bandité usídlili tady? To jistě neví nikdo ze zde přítomných. Cesta zpátky nahoru byla jediná, po kamenité stěně, ta byla však na mnoha místech velmi nestabilní, takže se stávalo, že ti kameny mohli praskat v rukách.
Nawaki
Nawaki
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 80
Join date : 13. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Skrýš banditů Empty Re: Skrýš banditů

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru